EU Design Days 2020! Dołącz do wydarzenia w ramach ERRIN!

EU Design Days 2020! Dołącz do wydarzenia w ramach ERRIN!

Chcesz zainspirować się nowatorskimi historiami z całej Europy? Dołącz do EU Design Days 2020! Tegoroczna edycja skupi się na społecznym wymiarze projektowania, współtworzeniu i zaangażowaniu obywatelskim.

Oprócz ciekawych wystąpień z regionów z całej Europy, interaktywnych dyskusji panelowych i warsztatów tematycznych, będzie można również wysłuchać prezentacji KE na temat zbliżającego się finansowania sektorów kreatywnego oraz kultury,  nadchodzących możliwości w programie Horyzont Europa, czy szans pojawiających się w nowym okresie programowania w ramach programu „Kreatywna Europa”.

Wydarzenie odbędzie w formule on-line 25 listopada w godzinach od 10:30 do 15:45.

AGENDA

EU Design Days w naturalny sposób tworzy wyjątkową platformę, na której badacze i projektanci spotykają się z zainteresowanymi stronami, decydentami i MŚP z regionów z całej Europy. Ta charakterystyczna koncepcja umożliwi wszystkim uczestnikom nawiązanie nie tylko nowych kontaktów i zdobycie ewentualnych partnerów, ale także pozyskanie cennej wiedzy.

Wydarzenie jest inicjatywą grupy roboczej ERRIN ds. Projektowania i Kreatywności, której celem jest promowanie wzornictwa i kreatywności jako narzędzi innowacji. Województwo Warmińsko-Mazurskie jest członkiem Sieci ERRIN od września 2019 roku.

Zarejestruj się i dołącz do dyskusji z ekspertami, praktykami, projektantami, badaczami  oraz decydentami!

REJESTRACJA

Więcej informacji o European Regions Research and Innovation Network (ERRIN)

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content