Zarządzanie innowacją w przedsiębiorstwach jako atrybut ekspansji rynkowej-cykl bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców

Zarządzanie innowacją w przedsiębiorstwach jako atrybut ekspansji rynkowej-cykl bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców

Zarządzanie innowacją w przedsiębiorstwach jako atrybut ekspansji rynkowej? Brzmi skomplikowanie? Aby rozwiać wszelkie wątpliwości zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach z projektowania dla przedsiębiorców! Przekonaj się, że Design Thinking, Design Management, Analiza funkcjonalna to przydatne i praktyczne narzędzia, które pomogą zwiększyć konkurencyjność Twojego przedsiębiorstwa.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur działające pod marką Designtodobre zapraszają przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w cyklu warsztatów:

Zarządzanie innowacją w przedsiębiorstwach jako atrybut ekspansji rynkowej

które odbędą się w Tiffi Boutique Hotel, ul. Żeglarska 7, Olsztyn 17 maja, 25 maja i 2 czerwca 2022 w godzinach 9:00 – 13:00:

17 maja 2022: Projektowanie innowacji produktowych w przedsiębiorstwach

25 maja 2022: Projektowanie innowacji usługowych  w przedsiębiorstwach

2 czerwca 2022: Projektowanie uniwersalne w przedsiębiorstwach

Możliwy jest udział w jednym, dwóch lub trzech warsztatach.

Pierwsze spotkanie w dniu 17 maja 2022 poświęcone będzie projektowaniu innowacji produktowych w przedsiębiorstwach z wykorzystaniem design management, design thinking, analizy funkcjonalnej.

Spotkanie poprowadzą Praktycy, mający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych modeli biznesowych na rynek:

Małgorzata Adamus, Marzena Radzka-Wiśniewska, oraz gościnnie Dawid Dąbrowski – CEO, założyciel i współwłaściciel Marki Krozmet.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 13 maja 2022 r. wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl

Więcej informacji i agenda na stronie.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content