Jak wykorzystać Design Thinking w rozwoju kultury organizacyjnej? – e-book „Pobudź innowacyjność w organizacji!”

Jak wykorzystać Design Thinking w rozwoju kultury organizacyjnej? – e-book „Pobudź innowacyjność w organizacji!”

W jaki sposób kreatywne myślenie może przełożyć się na sukces firmy i realizację celów biznesowych? Dotychczasowe Badania Innowacyjności Przedsiębiorstw przeprowadzone przez Zespół PFR wykazały, że prawie 100 proc. firm, które w codziennej pracy wykorzystało jedną z metodyk projektowania opartą o identyfikację potrzeb klienta, wdrożyło w 2021 roku przynajmniej jedno innowacyjne rozwiązanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom organizacji, powstał e-book „Pobudź innowacyjność w organizacji!”, który jest praktycznym przewodnikiem po metodologii Design Thinking, służącym projektowaniu nowych produktów lub usług.

E-book „Pobudź innowacyjność w organizacji!” jest zbiorem najlepszych praktyk i wiedzy ekspertów, którzy dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań przy pomocy metodologii Design Thinking. Jak pokazało Badanie Innowacyjności Przedsiębiorstw – zaangażowanie pracowników w proces kreatywnego tworzenia nowych rozwiązań przynosi organizacjom konkretne rezultaty – nowe rozwiązania, produkty czy usługi tworzone w oparciu o potrzeby odbiorców.

W e-booku każdy znajdzie:

  • Artykuły poświęcone m.in.: budowaniu atmosfery, która sprzyja tworzeniu innowacji i roli multinterdysplinarnych zespołów w firmach.
  • Komentarze ekspertów, którzy na co dzień współpracują z firmami budowy kultury organizacyjnej i dzielą się praktycznymi wskazówkami.
  • Dodatkowe materiały merytoryczne, takie jak zestawienie narzędzi cyfrowych czy kursy on-line.

E-book dostarcza odpowiedzi na kluczowe pytania, które często determinują sukces organizacji:

  • Czym jest kultura organizacji oparta na innowacyjności  i dlaczego warto o nią zabiegać?
  • Jak budować atmosferę w organizacji, która sprzyja innowacjom?
  • Jak różnorodność zespołów wpływa na poziom innowacyjności firmy?
  • Jakie są narzędzia wspierające innowacyjność organizacji?
Pobierz bezpłatnego e-booka.
Informacja pochodzi ze strony Polski Fundusz Rozwoju 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content