Wygraj 10 tys. zł! Weź udział w konkursie „Fundusze na zmiany”!

Wygraj 10 tys. zł! Weź udział w konkursie „Fundusze na zmiany”!

Lubisz robić zdjęcia? Malujesz? A może drzemie w Tobie inny talent artystyczny? Interesuje Cię, jak zmieniają się Warmia i Mazury dzięki Funduszom Europejskim? Ten konkurs jest dla Ciebie! Najlepsze zgłoszenia konkursowe zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi i voucherami o łącznej wartości 30 000 zł!

Od 1.02 do 4.04.2021 r. czekamy na Twoje zdjęcie lub pracę konkursową przedstawiającą inwestycje, które powstały przy udziale funduszy unijnych dzięki Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020.

Tych inwestycji w naszym regionie jest około 4 500!

Pokaż, co zmieniło się w Twoim otoczeniu! Może będzie to wyremontowana szkoła, wybudowany plac zabaw albo nowy port nad bliskim Ci jeziorem? A może brałeś udział w dodatkowych zajęciach, Twoje rodzeństwo ukończyło staż albo rodzice rozwinęli swoją firmę? Rozejrzyj się wokół, te zmiany są wszędzie wokół nas.

Kto może wziąć udział?

Konkurs jest skierowany do mieszkańców Warmii i Mazur, szkół podstawowych i ponadpodstawowych:

Dla mieszkańców Warmii i Mazur     Dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych
Do wygrania 10 000 zł i 10 x 1 000 zł! Do wygrania voucher o wartości 10 000 zł do wykorzystania na sprzęt sportowy lub informatyczny
Co musisz zrobić? Co musisz zrobić?
1. Zrób zdjęcie jednej z inwestycji zrealizowanej z funduszy UE* na Warmii i Mazurach. 1. Zgłoś swoją szkołę/klasę i odpowiedz na pytanie konkursowe:  Jak projekty zrealizowane z funduszy unijnych* zmieniły Warmię i Mazury?
2. Wstaw zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Facebook @Warmia i Mazury-moje miejsce oraz podpisz inwestycję i oznacz hasztagiem #RPOWiM.Aby zwiększyć szanse na wygraną zbierz min. 10 lajków pod swoim zdjęciem! 2. Wybierz jedną z 2 kategorii:

a. praca plastyczna (kartka pocztowa, plakat),

b. praca filmowa (spot reklamowy lub film promocyjny).

Szczegóły w Regulaminie Konkursu Szczegóły w Regulaminie Konkursu
Zarejestruj się Pobierz formularz,

wypełnij go, dołącz pracę i wyślij zgłoszenie na adres konkurs@althermedia.pl

*Inwestycje zrealizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020

Przykłady projektów

Aby odszukać projekty z Twojej okolicy, wejdź na stronę Mapa Dotacji UE, wystarczy, że wybierzesz powiat. Natomiast jeśli chcesz skorzystać z ustawień zaawansowanych, to w wyszukiwarce wybierz województwo warmińsko-mazurskie, powiat, zaznacz lata 2014–2020 oraz Program: Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Serwisu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content