Wirtualna misja gospodarcza do Portugalii i Brazylii

Wirtualna misja gospodarcza do Portugalii i Brazylii

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) zaprasza do skorzystania z usługi „Wirtualnej Misji Biznesowej”, która jest idealnym rozwiązaniem w obecnej sytuacji, gdy nie ma szans na bezpośrednie spotkania B2B. Dzięki tej usłudze istnieje możliwość udziału w predefiniowanych spotkaniach wirtualnych z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Wirtualna Misja Biznesowa pomoże zdobyć nowe kontakty biznesowe w tak trudnych czasach gospodarczych. Oferta dotyczy następujących rynków: Polska, Portugalia i Czechy dla firm polskich, portugalskich i brazylijskich.

 

PPCC oferuje pomoc w wyszukiwaniu w Polsce i Portugalii takich partnerów biznesowych jak eksporterzy, importerzy, producenci, dystrybutorzy, wytwórcy przemysłowi, sprzedawcy detaliczni, agenci i hurtownicy ze wszystkich sektorów działalności.

PPCC może także zarekomendować Państwa firmę, produkty czy usługi do wybranych przedsiębiorców, dostarczając listę kontaktów do interesujących Państwa firm w Polsce i Portugalii z nazwiskami, telefonami, adresami e-mail i stronami www.

Opracowana usługa „Lista kontaktów B2B” pozwoli nie tylko na zdobycie nowych kontaktów, ale także umożliwi rozpoczęcie wstępnych rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Podejmowane dziś działania mogą złagodzić negatywne skutki gospodarcze pandemii w najbliższej przyszłości.

Oferta dotyczy następujących rynków: Polska, Portugalia, Brazylia, kraje portugalskojęzyczne w Afryce.

Kontakt:

Polsko- Portugalska Izba Gospodarcza

ul. Rejtana 17 lok. 32, piętro 8.
Warsaw – 02-516

 +48 22 400 76 60
 info@ppcc.pl

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content