Weź udział w spotkaniach B2B i poznaj nowych partnerów handlowych!

Weź udział w spotkaniach B2B i poznaj nowych partnerów handlowych!

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w spotkaniach B2B online z przedstawicielami przedsiębiorstw krajów Unii Europejskiej. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców z Warmii i Mazur, którzy zainteresowani są współpracą oraz planują międzynarodowy rozwój importu czy eksportu.

Głównym celem wydarzenia jest pomoc przy nawiązaniu stałych kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami z Warmii i Mazur oraz firmami z krajów UE.

Spotkania odbędą się 6, 7, 11 oraz 12 maja 2021 roku. Udział w wydarzeniu jest okazją do negocjowania warunków współpracy z partnerami.

Rejestracja na wydarzenie jest otwarta tylko do 20 kwietnia 2021 roku!

REJESTRACJA

Indywidualny terminarz spotkań z katalogiem wybranych dla przedsiębiorców partnerów zostanie przesłany pod wskazany adres mailowy do 1 maja 2021 roku.

Udział w spotkaniach B2B, które odbywać się będą z udziałem tłumacza, jest nieodpłatny i jest formą pomocy de minimis. Inicjatywa realizowana w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2020+”.

Skorzystajcie z oferowanych bezpiecznych i wygodnych spotkań w formie B2B on-line z przedstawicielami starannie dla Was wyszukanych zagranicznych przedsiębiorstw i pozyskajcie nowych partnerów biznesowych, a wraz z nimi szansę na nowe kierunki rozwoju swojej firmy. Aby zapewnić skuteczność i owocne zakończenie spotkań, wykorzystamy niezawodną metodę match-makingu, pozwalającą na najlepsze możliwe dopasowanie potencjalnych kontrahentów.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Invest in Warmia and Mazury

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content