Webinarium: „HORYZONT EUROPA- kompendium wiedzy o programie”

Webinarium: „HORYZONT EUROPA- kompendium wiedzy o programie”

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych udziałem w projektach z programu Horyzont Europa. Spotkanie poprowadzą ekspertki z Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Północna – Olsztyn, zaplanowane zostało na 21 czerwca 2022 r. w godzinach 10.00-12.00.

Podczas webinarium przedstawione będą ogólne informacje o programie Horyzont Europa (HE), przybliżona jego struktura oraz ogólne zasady aplikowania. W szczegółach omówione zostaną możliwości udziału w programie, wyjaśnienie co to są Klastry i Misje, a także informacje o planowanych w najbliższym czasie konkursach w poszczególnych filarach Programu HE.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale konieczna jest rejestracja. Prosimy o uzupełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się tutaj. W razie problemów z rejestracją prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, Instytucja, adres e-mail i telefon) bezpośrednio na adres hpk@uwm.edu.pl. Do osób zarejestrowanych zostanie wysłana wiadomość mailowa z aktywnym linkiem do spotkania. Link zostanie wysłany dzień przed webinarium.

Informacja pochodzi ze strony.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content