Warsztat dla Liderów Inteligentnych Specjalizacji Żywność Wysokiej Jakości

Warsztat dla Liderów Inteligentnych Specjalizacji Żywność Wysokiej Jakości

W ramach prowadzonej inicjatywy WaMa Smart Lab serdecznie zapraszamy na warsztat dla Liderów Inteligentnej Specjalizacji Żywność Wysokiej Jakości, który odbędzie się 8 września 2023 r. w Kuźni Społecznej w Olsztynie. Warsztat został zaprojektowany z myślą o potrzebach przedsiębiorców z sektora produkcji i przetwórstwa żywności, aby pomóc wykorzystać trendy i wyzwania w celu poprawy konkurencyjności i rentowności biznesu.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do tego inspirującego spotkania. Czekamy na ciekawe dyskusje, wymianę doświadczeń i zdobycie nowych, wartościowych umiejętności. Podczas spotkania będą mieli Państwo możliwość wybrać interesujący temat:

Łukasz Czech (Agrowe) – Dofinansowania dla przedsiębiorców – metody pozyskiwania i wykorzystywania środków publicznych.

Karol Nowalski (Enky Consulting) – Generatywna sztuczna inteligencja i jej wykorzystanie w sektorze przetwórstwa i produkcji żywności.

Oscar Krysik (Lipton Teas and Infusions) – Budowa strategii marketingowej i rozwój marki w sektorze przetwórstwa i produkcji żywności.

Podczas rejestracji prosimy, o wybranie tematyki, która interesuje Państwa najbardziej. Informujemy, że będzie możliwość zmiany grupy w trakcie warsztatu.

Podczas wydarzenia przewidziana jest również część networkingowa, będąca okazją do bezpośrednich rozmów z prelegentami i do nawiązania relacji między firmami i instytucjami z sektora B+R z województwa warmińsko-mazurskiego.

Aby wziąć udział w warsztacie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn. WAMA SMART LAB „Żywność Wysokiej Jakości”, operatorem jest firma Enky Consulting.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content