Startup Heroes – Platforma startowa dla nowych pomysłów – nabór do ostatniego cyklu!

Startup Heroes – Platforma startowa dla nowych pomysłów – nabór do ostatniego cyklu!

Trwa nabór do ostatniego już VI cyklu programu Startup Heroes – Platforma startowa dla nowych pomysłów. Jeśli masz świetny pomysł na biznes, smykałkę przedsiębiorcy, otwarty umysł i chcesz przejść od planów do działania – to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!!! Ostatnia szansa na spróbowanie swoich sił w innowacyjnym biznesie. 

Celem projektu jest stworzenie na obszarze woj. warmińsko-mazurskiego korzystnych warunków dla powstawania i rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w obszarze ICT, Ekoenergetyki oraz Produkcji żywności, poprzez realizację w okresie 01.01.2019 – 31.08.2023, profesjonalnego programu inkubacji startupów, mającego na celu wspieranie przedsiębiorczych osób w obszarze poszukiwania powtarzalnego,skalowalnego i rentownego modelu biznesowego.

W rezultacie realizacji projektu, platforma wesprze powstanie 132 nowych przedsiębiorstw. Firma uzyska gotowy schemat prof. programu inkubacji, który będzie mogła powielać po zakończeniu projektu, zdobywając nowych klientów. W swojej działalności gospodarczej, firma będzie mogła również wdrożyć katalog usług oferowanych w projekcie, zdobyć wiedzę nt ścieżki świadczenia usług oraz wykorzystać ekosystem do świadczenia tych usług.

Założeniem projektu jest stworzenie warunków dla rozwoju start-up’ów i skomercjalizowanie ich pomysłów. W ramach projektu STARTUP HEROES uruchomimy pakiet usług eksperckich m. in. z zakresu prawa, ochrony patentowej i marketingu. Każdy start-up będzie miał swojego opiekuna, nadzorującego właściwy przebieg inkubacji.

Projekt STARTUP HEROES będzie składał się z 6  półrocznych cyklów inkubacji, poprzedzonych 3 miesięczną rekrutacją do każdego kolejnego cyklu. Nabór do VI Cyklu trwa do 31 października 2022 i będzie zakończony panelem ekspertów, który zadecyduje o zakwalifikowaniu do projektu. Szósta tura inkubacji rozpocznie się 1 stycznia 2023 r. i potrwa do 30 czerwca 2022 r.

Więcej informacji i szczegółów znajdziecie na stronie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content