Sellektor.com – innowacyjna platforma zakupowa zrealizowana dzięki funduszowi kapitałowemu z RPO WiM 2014-2020

Sellektor.com – innowacyjna platforma zakupowa zrealizowana dzięki funduszowi kapitałowemu z RPO WiM 2014-2020

Witamy w cotygodniowym cyklu przybliżający inwestycje technologiczne realizowane na Warmii i Mazurach w ramach instrumentu kapitałowego wdrażanego przez Brave Seed Fund Sp. z o.o.

Dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 na Warmii i Mazurach powstała innowacyjna platforma i aplikacja zakupowa Sellektor.com.

Sellektor.com to innowacyjna platforma zakupowa online, selekcjonująca oryginalne marki ze sklepów i butików internetowych z całego świata. Pełni rolę asystenta zakupowego, zapewniając użytkownikowi maksymalny komfort zakupów, oszczędzając jego czas i pieniądze.

Dzięki dofinansowaniu oraz efektywnej współpracy z partnerami z woj. warmińsko-mazurskiego, takimi jak np. Elbląski Park Technologiczny, Sellektor opracowuje zaawansowane technologicznie rozwiązania, które w przyszłości znacząco usprawnią zakupy przez internet.

Finansowanie pozwoliło już wyprodukować aplikację mobilną oraz system analityczny, który ułatwia pozyskiwanie wiedzy na temat potrzeb użytkowników, umożliwiając jeszcze lepsze dopasowywanie wdrażanych rozwiązań.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za rozwój projektu!

Poznaj inne innowacyjne pomysły zrealizowane dzięki funduszowi kapitałowemu z RPO WiM 2014-2020

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content