Rekrutacja do programu akceleracyjnego KPT ScaleUp!

Rekrutacja do programu akceleracyjnego KPT ScaleUp!

Krakowski Park Technologiczny prowadzi rekrutacje do kolejnej edycji Programu Akceleracji KPT ScaleUp, która potrwa 6 miesięcy od listopada 2020 do kwietnia/maja 2021. Rekrutacja zostanie zamknięta oficjalnie 15 lipca, ale kolejny tydzień będzie jeszcze czasem ocen z możliwością ewentualnych dodatkowych zgłoszeń do końca lipca.

Poszukiwane projekty z szeroko pojętego obszaru Industry 4.0 (od rozwiązań czysto technologicznych, przez logistykę, zarządzanie jakością, aż po HR i szkolenia) dla 13 dużych odbiorców technologii: ALUPROF, GRUPA AZOTY, ASTOR, ES System, JMP Flower, LAFARGE, Grupa TAURON, VELVET CARE, VOX, VOXEL, WARBUD, WOODWARD, WERNER KENKEL, których konkretne wyzwania technologiczne znajdują się poniżej.

WYZWANIA

KPT przeakcelerował ponad 50 projektów, w tym takie spółki jak Sense, Optimo Light, TMA, Airly, Cervi Rootics, S-Labs czy IC-Sec i mimo pandemii, współpraca zarówno z Odbiorcami Technologii jak i startupami nieprzerwanie idzie do przodu. Zatem, jeśli w swoim otoczeniu macie ciekawy projekt, który chcielibyście sprawdzić w boju i polecić do wdrożenia u któregoś z Partnerów KPT, to istnieje możliwość uzyskania:

  • 150 – 200 tys. zł dotacji dla każdego startupu (equity free);
  • 50 tys. zł na usługi i doradztwo;
  • szkolenia uznanych trenerów sprzedaży, komunikacji, finasów i prawa;
  • ponad 30 mentorów, w tym prezesów spółek giełdowych, inwestorów;
  • możliwość wdrożenia referencyjnego oraz komercjalizacji rozwiązania u dużego i uznanego Odbiorcy.

Wymagania:

  • startup nie starszy niż 5 lat, zarejestrowany na terenie RP lub intencja założenia spółki do momentu podpisania umowy;
  • TRL na poziomie 5/6 – minimum działający prototyp;
  • gotowość założycieli/osób zarządzających do udziału w 5 zjazdach stacjonarnych w Krakowie lub w innych wskazanych miastach.

Więcej informacji na www.scaleup.kpt.krakow.pl oraz w załączniku.

APLIKUJ

Informacja pochodzi ze strony internetowej Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie

 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content