Przemysł przyszłości w praktyce – nowy cykl od Platformy Przemysłu Przyszłości

Przemysł przyszłości w praktyce – nowy cykl od Platformy Przemysłu Przyszłości

Przemysł przyszłości, czyli przemysł 4.0, to nowoczesny sposób organizacji i myślenia o produkcyjnym biznesie. Jak w praktyce zmieniać swoją firmę, wprowadzając do niej użyteczne technologie?

M.in. o tym będzie mowa podczas cyklicznych konferencji z udziałem branżowych ekspertów. Każdy kolejny odcinek „Przemysłu przyszłości w praktyce” jest poświęcony jednej dziedzinie.

Cykl przygotowany przez Platformę Przemysłu Przyszłości rozpocznie się 14 stycznia o 11:00 od konferencji pt. „Fabryka 4.0. Jak modernizować infrastrukturę?”.

Podczas wydarzenia eksperci w 3-4-minutowych wystąpieniach będą opowiadali o konkretnych pomysłach na retrofitting maszyn i systemów w zakładzie. Widzowie zagłosują na najciekawsze z prezentacji, które później zobaczą w dłuższej formie.

Na najbliższe webinarium można rejestrować się na stronie Platformy w dziale Wydarzenia. Wkrótce zapowiedź kolejnych odcinków cyklu.

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania interesujących tematów oraz propozycji prelegentów.

Korzystając z formularza zamieszczonego na stronie Platformy Przemysłu Przyszłości, każdy zainteresowany ma szansę zgłosić temat, o którym chciałby posłuchać podczas następnych konferencji z cyklu „Przemysł przyszłości w praktyce”. Wystarczy krótko opisać dane zagadnienie. Planując przyszłe webinaria, zostaną rozważone wszystkie nadesłane propozycje.

Zaproponuj temat

Przez formularz dla prelegentów mogą kontaktować się z organizatorami osoby, które chciałyby wystąpić z prezentacją. Trzeba wskazać temat i obszar przemysłu 4.0, a także dołączyć krótkie nagranie i scenariusz pełnej wersji prelekcji.

Zgłoś prezentację

Informacja pochodzi ze strony internetowej Platformy Przemysłu Przyszłości

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content