Premiera cyklu spotkań „Poznaj IOB Warmii i Mazur”

Premiera cyklu spotkań „Poznaj IOB Warmii i Mazur”

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka z cyklu „Poznaj IOB Warmii i Mazur” na profilu Facebook Platformy Przedsiębiorczości Warmii i Mazur. Planując cykl spotkań z przedstawicielami IOB kierowaliśmy się potrzebą większej rozpoznawalności instytucji w regionie Warmii i Mazur. Piątkowe spotkania to doskonała okazja do zaprezentowania działalności instytucji otoczenia biznesu dla większego grona przedsiębiorców, ułatwienie nawiązywania współpracy pomiędzy podmiotami naszego województwa, a także zwiększenie rozpoznawalności wśród potencjalnych odbiorców.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Platformy Przedsiębiorczości Warmii i Mazur i obejrzenie pierwszego odcinka „Poznaj IOB Warmii i Mazur” na Facebooku

Gościem pierwszego odcinka jest Pan Marek Karólewski – Prezes Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie. Pan Prezes opowiada o dotychczasowych osiągnięciach WMARR, ale również przedstawia możliwości i płaszczyzny współpracy i wsparcia przedsiębiorców Warmii i Mazur.

Dane do kontaktu:

Warmińsko – Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie
Plac Gen. Józefa Bema 3
10-516 Olsztyn
tel.: 89 521 12 50
e-mail: wmarr@wmarr.olsztyn.pl

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content