„Strona mobilna – 11 elementów ważnych dla e-commerce” szkolenie online

„Strona mobilna – 11 elementów ważnych dla e-commerce” szkolenie online

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny wraz z Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra pn. „Strona mobilna – 11 elementów ważnych dla e-commerce”, które odbędzie się 27 maja 2022 r. od godziny 11.00

firmy jutra
Coraz więcej twoich potencjalnych klientów korzysta z internetu używając w tym celu smartfona, dlatego bardzo ważne jest, aby wyjść tym użytkownikom naprzeciw.
Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się o jakie elementy musisz zadbać na stronie mobilnej sklepu internetowego, aby zrobić dobre wrażenie na użytkowniku oraz jak korzystać z analityki, aby zacząć sprzedawać więcej.
Dodatkowo opowiemy o:
● testach UX;
● szybkości ładowania strony – dlaczego jest ważna i jak ją mierzyć;
● jak zadbać o elementy strony aby usprawnić działanie strony;
● narzędziach i skryptach, które pomogą Ci usprawnić stronę mobilną.
Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób przygotować stronę mobilną sklepu internetowego, aby zachęcała klientów do zakupu.
Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.
Ekspert Google: Jakub Machała
Doradca Google w programie Firmy Jutra. Na co dzień wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach marketingu internetowego.
Buduje strategie działań, szkoli, doradza i pomaga im szerzej zaistnieć zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych. Miłośnik nowych technologii, który pamięta jeszcze czasy kaset magnetofonowych.
Lubi dobrą muzykę, dobrą literaturę i dobrych ludzi.
Zapraszamy do zapisów na szkolenie przez formularz.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content