Porozmawiajmy o trendach w branży meblarskiej

Porozmawiajmy o trendach w branży meblarskiej

Z wielką przyjemnością zapraszamy firmy z branży meblarskiej na spotkanie networkingowe, które odbędzie się 29.09.2022 (czwartek) od 09:00 do 11:00 w budynku Starej Kotłowni (ul. Prawocheńskiego 9 Olsztyn, sala 2A). Organizatorem cyklu spotkań o trendach jest Centrum Badań i Projektów, prelekcję poprowadzi Piotr Wasyluk z firmy WASYLUK Projektowanie Kreatywne.

Celem spotkań networkingowych jest przede wszystkim sieciowanie czyli zwiększenie sieci kontaktów, możliwość porozmawiania o problemach, wyzwaniach czy nowych projektach z firmami z tej samej branży, a zatem z kimś kto rozumie Cię najlepiej.
Organizatorom zależy, żeby te spotkania dały uczestnikom coś więcej, wartość dodaną w postaci ciekawych informacji czy przydatnej wiedzy. Z obserwacji i rozmów z klientami wynika, że obecna niestabilna sytuacja na świecie (pandemia, wojna) sprawiła, że przedsiębiorcy zaczęli się mocno koncentrować na „tu i teraz”. Warto im pokazać, że ważne jest również to co przed nami i stąd trendy jako temat przewodni naszych spotkań.
Piotr Wasyluk z firmy WASYLUK Projektowanie Kreatywne (jeden z autorów kierunku studiów „Analiza i kreowanie trendów” na UWM) specjalnie na potrzeby tego cyklu spotkań przeprowadzi analizę, a następnie zapozna uczestników z aktualnymi trendami – zarówno tymi globalnymi wpływającymi pośrednio na branże jak i tymi dotyczącymi ściśle konkretnych sektorów biznesu.
Agenda nie jest rozpisana godzinowo, gdyż organizatorom zależy na luźnej atmosferze spotkania. Plan jednak jest mniej więcej taki:
– przywitanie, parę słów o Centrum Innowacji i Transferu Technologii
– prezentacja uczestników – 2 minuty dla każdego
– trendy branżowe i globalne // WASYLUK Projektowanie Kreatywne
– otwarta dyskusja: Czy globalne trendy są odczuwalne przez firmy z naszego regionu? Czy śledzenie trendów się opłaca? Jak z trendami radzą sobie nasze lokalne firmy? Gdzie szukać informacji o trendach?
– podziękowania, nieformalne rozmowy przy kawie
Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego – ilość miejsc ograniczona!
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a wydarzenie organizowane jest w ramach działań sieci Enterprise Europe Network.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content