IV Olsztyńskie Targi Pracy

IV Olsztyńskie Targi Pracy

Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie, Miejski Urząd Pracy w Olsztynie, Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego, Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie, w dniu 21. października 2022 roku zapraszają pracodawców do udziału w  „IV Olsztyńskich Targach Pracy” które odbędą się w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie. Targi to doskonała okazja aby znaleźć pracownika lub stażystę a także zaprezentować możliwości rozwoju w swojej firmie.

 

 

 

Do udziału w targach organizatorzy zapraszają osoby bezrobotne, osoby chcące zmienić pracę, pracodawców, agencje pracy i wszystkie inne osoby i instytucje zainteresowane tematyką targów. Aby zgłosić się jako pracodawca należy odesłać wypełniony formularz na adres mailowy m.iwanicka@olsztyn.mup.gov.pl, faksem pod nr 89 537 28 01  lub pocztą na adres: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie ul. Piłsudskiego 64B; 10-450 Olsztyn
Co roku targi przyciągają grono osób chętnych do podjęcia pracy, ale także do zmiany pracy lub przebranżowienia się. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również wśród pracodawców poszukujących pracowników, a także agencji pracy. Udział w targach jest również doskonałą formą zaprezentowania swojej firmy, nawiązanie nowych kontaktów a przede wszystkim zyskanie wartościowych pracowników.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content