Petal International – innowacyjne narzędzie dzięki funduszowi kapitałowemu z RPO WiM 2014-2020

Petal International – innowacyjne narzędzie dzięki funduszowi kapitałowemu z RPO WiM 2014-2020

Witamy w cotygodniowym cyklu przybliżający innowacyjne inwestycje technologiczne realizowane na Warmii i Mazurach w ramach instrumentu kapitałowego wdrażanego przez Brave Seed Fund Sp. z o.o.

Dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 na Warmii i Mazurach powstało  technologiczne narzędzie do Urban Farming – Petal International

Petal International jest zaawansowanych technologicznie narzędziem informatycznym przyczyniającym się do optymalizacji prowadzenia upraw w obiektach zamkniętych (tzw. indoor farmingu). Dzięki wykorzystaniu aplikacji istnieje możliwość efektywnej kontroli nad czynnikami zmiennymi, wpływającymi bezpośrednio na uprawę roślin obniżenia oraz obniżenia kosztów produkcji.

Dzięki dofinansowaniu oraz efektywnej współpracy z partnerami z woj. warmińsko-mazurskiego, takimi jak np. Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, Petal International opracowuje i wdraża rozwiązania technologicznie wykorzystujące sztuczną inteligencję, które wpierają dynamicznie rozwijający się rynek indor farmingu.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za rozwój projektu!

Poznaj inne innowacyjne pomysły zrealizowane dzięki funduszowi kapitałowemu z RPO WiM 2014-2020

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content