Porozmawiajmy o trendach w branży spożywczej-spotkanie networkingowe

Porozmawiajmy o trendach w branży spożywczej-spotkanie networkingowe

W imieniu Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zapraszamy przedstawicieli branży spożywczej na spotkanie networkingowe przy kawie „Porozmawiajmy o trendach w branży spożywczej”.

Spotkanie rozpocznie się 21 kwietnia, o godzinie 9.00, w budynku Starej Kotłowni w Kortowie (ul. Prawocheńskiego 9), w sali 2A.

networking branża spożywcza

Czym właściwie jest networking?

Poszukując nowych klientów czy partnerów warto pamiętać, że dzisiejszy marketing i biznes to rynek relacji. Budowanie więzi to podstawa sukcesu. Można to robić poprzez pokazywanie się w mediach, aktywne prowadzenie profilu firmy na mediach społecznościowych czy uczestniczenie w targach. Nic jednak nie zastąpi osobistych spotkań, poznawania ludzi i budowania bezpośrednich relacji. W najprostszych słowach networking polega na tworzeniu i pielęgnowaniu znajomości w biznesie, najlepiej oczywiście twarzą w twarz. Takie „przyjaźnie” mogą pomóc osiągnąć sukces w biznesie. Warto jednak pamiętać o jednej kluczowej rzeczy – żeby tak się stało nie można myśleć tylko o sobie, trzeba też wspierać innych a inni odwdzięczą się tym samym – cennymi kontaktami, poleceniami itp. Dlatego warto uczestniczyć w spotkaniach networkingowych i budować relacje.

Najbliższe spotkanie networkingowe poświęcone będzie trendom w branży spożywczej. Gośćmi wydarzenia będą: WASYLUK Projektowanie Kreatywne oraz KUŹNIA SPOŁECZNA Banku Żywności w Olsztynie. Zapraszamy do zapisów na spotkanie przez link

Informacja pochodzi ze strony.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content