Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza na misje gospodarcze online

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza na misje gospodarcze online

Misje gospodarcze online to szansa na biznes w dowolnym zakątku świata bez wychodzenia z domu. Nie czekaj! Poszukiwanie zagranicznego partnera zacznij już teraz!

Krajowa Izba Gospodarcza jako największa niezależna instytucja biznesowa w Polsce wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców proponując znalezienie biznesowego partnera za granicą w czasie pandemii.

W tym celu oferuje narzędzie do nawiązywania kontaktów biznesowych przez Internet – misje gospodarcze online (szczegółowe informacje o usłudze w poniższym załączniku).

Doświadczenie i zaufanie kręgów biznesowych z Polski i całego świata pozwala KIG obecnie kontynuować zadania jakich z sukcesami podejmuje się od lat organizując przez ten czas setki spotkań B2B, misji gospodarczych, targów branżowych i seminariów biznesowych.

Zbudowano wiele pozytywnych relacji, o czym świadczy chociażby podpisanie przez KIG ponad 200 umów międzynarodowych o współpracy z instytucjami otoczenia biznesu. Stanowi to gwarancję dobrania odpowiednich partnerów biznesowych.

Nie bez powodu mówi się, że KIG „Dba o przedsiębiorczość”. Obecne utrudnienia wkrótce przeminą i gospodarka przeżyje odbicie dlatego już dziś warto włączyć się do rywalizacji o nowe rynki, produkty czy klientów.

Zakres geograficzny usługi misji gospodarczych online będzie uzależniony i dostosowany do Państwa potrzeb. W pierwszej kolejności KIG proponuje następujące rynki: Arabia Saudyjska, Białoruś, Estonia, Irak, Słowacja, Turcja, Węgry, Stany Zjednoczone.

KIG zaprasza do zapoznania się z załączoną ofertą i w przypadku Państwa zainteresowania usługą Misji Online, należy wypełnić zamieszczony formularz:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

MISJE ONLINE SZCZEGÓŁY

KIG postara się wrócić do organizacji misji gospodarczych w tradycyjnym wymiarze, tak szybko jak pozwoli na to sytuacja na rynkach zagranicznych.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Krajowej Izby Gospodarczej

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content