Elbląski Park Technologiczny zaprasza na bezpłatne szkolenie „Akademia Biznesu”

Elbląski Park Technologiczny zaprasza na bezpłatne szkolenie „Akademia Biznesu”

Elbląski Park Technologiczny serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pt.: „Akademia Biznesu”. Spotkanie odbędzie się 18 maja 2022 r. w godzinach 10:00 – 13:00,  w Elbląskim Parku Technologicznym, ul. Sulimy 1, Elbląg – Sala Konferencyjna (220/221), I piętro.

Plan szkolenia:

10:00 – 11:00 – Podatki majątkowe w praktyce – Krajowa Administracja Skarbowa:

– Podatek od spadków i darowizn – tytuły opodatkowania podatkiem od spadków i darowizn, zakres podmiotowy opodatkowania i moment powstania obowiązku podatkowego, zwolnienia podatkowe, podstawa opodatkowania, ulga mieszkaniowa.

– Podatek od czynności cywilnoprawnych- zakres podatku, podstawa opodatkowania, zwolnienia.

– Elektroniczna komunikacja z urzędem skarbowym

11:00 – 12:00 – Prowadzenie działalności gospodarczej – Zakład Ubezpieczeń Społecznych,

12:00-13:00 – Dostępne dotacje wiosna/lato 2022 dla przedsiębiorstw z województwa warmińsko – mazurskiego – Grantera sp. z o.o.

Podczas wydarzenia poruszane będą zagadnienia jak uzyskać dotacje na rozwój firmy, eksport i promocję swojej marki, opracowanie innowacji i na projekty badawcze; sfinansować zakup sprzętu, maszyn lub oprogramowania; nawiązać współpracę międzynarodową; tworzyć i wdrażać innowacje.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 17 maja 2022 r. drogą mailową na adres: magdalena.mikula@ept.umelblag.pl, lub telefonicznie (55) 237 47 38.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content