Informatorium Online z Ofertą Platform Startupowych w Polsce Wschodniej

Informatorium Online z Ofertą Platform Startupowych w Polsce Wschodniej

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. organizuje informatorium online dotyczące ofert platform startupowych działających w Polsce Wschodniej. Wydarzenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców, innowatorów oraz absolwentów planujących założenie startupu i odbędzie się 20 czerwca 2024 roku, w godzinach 11:00-13:30. Udział w spotkaniu pozwoli zapoznać się z ofertą platform startowych dostępnych w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja do 19 czerwca.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się do 19 czerwca 2024 roku za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Informatorium Startup.

Czym są platformy startowe?

Program „Platformy Startowe” w ramach Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej (FEPW) na lata 2021-2027 jest skierowany do startupów i ma na celu wspieranie innowacyjnych pomysłów biznesowych we wschodnich województwach Polski. Jest to kontynuacja wcześniejszych edycji programu, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i przyniosły wiele sukcesów​.

Celem programu jest wspieranie rozwoju innowacyjnych startupów poprzez kompleksową inkubację, która obejmuje doradztwo, mentoring oraz dostęp do infrastruktury badawczej i technologicznej​. Po zakończeniu inkubacji najlepsze startupy mogą ubiegać się o bezzwrotne wsparcie finansowe, przeznaczone na dalszy rozwój działalności i wprowadzenie produktów na rynek​.

 

 

 

Informatorium - Platformy Startowe

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content