Giełda kooperacyjna podczas „Mobile World Congress 2021

Giełda kooperacyjna podczas „Mobile World Congress 2021

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do udziału w międzynarodowych spotkaniach b2b przy okazji targów Mobile World Congress 2021. Pozostało już tylko kilka dni na rejestrację. 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 29-30 czerwca w formie stacjonarnej (na terenie targów w Barcelonie), jak i w formie online – w dniach 5-7 lipca. Do udziału w wydarzeniu zgłosili się już m.in. przedstawiciele ponad 80 międzynarodowych korporacji i inwestorów. 

Tegoroczna edycja giełdy organizowanej przy okazji targów MWC poświęcona zostanie następującym zagadnieniom:

  • usługi cyfrowe,
  • gospodarka w obiegu zamkniętym,
  • rozwiązania dla medycyny,
  • inteligentne miasta i inteligentny transport,
  • telekomunikacja,
  • Przemysł 4.0,
  • technologie audiowizualne.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych, około 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Udział w giełdzie jest bezpłatny, lecz konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia.

Rejestracja na giełdę i umawianie spotkań

Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Mają na to czas do 20 czerwca 2021 r., ale im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.

Podczas rejestracji należy wybrać formułę spotkań (stacjonarne, online lub obie), dni i przedziały godzinowe, w których uczestnik planuje brać udział w giełdzie. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania. Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. Warunkiem opublikowania profilu jest zamieszczenie zwięzłego, ale wyczerpującego opisu działalności firmy oraz przynajmniej jednej pozycji w części ‘Marketplace’. Jedną firmę reprezentuje jedna osoba. Pozostałe osoby mogą dołączać do poszczególnych spotkań bez rejestracji.

Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy! Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

W dniach 29-30 czerwca 2021 odbędą się stacjonarne spotkania na terenie stoiska regionu Katalonii na targach MWC (stoisko 3F70 w hali 3). W dniach 5-7 lipca 2021 r. odbędą się spotkania online.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela przedstawiciel PARP:

Pani Magdalena Zwolińska, magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content