Wsparcie MŚP w aplikowaniu o środki z programu Horyzont Europa – webinarium 30.06

Wsparcie MŚP w aplikowaniu o środki z programu Horyzont Europa – webinarium 30.06

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego wraz z współorganizatorami zapraszają przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w seminarium online „Wsparcie MŚP w aplikowaniu o środki z programu Horyzont Europa”. Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca 2021 r. w godzinach 10:00 – 12:30. 

HORYZONT EUROPA jest największym na świecie programem Komisji Europejskiej w zakresie badań naukowych oraz innowacji. Budżet programu na lata 2021-2027 wynosi 95,5 mld euro, co daje ogromne możliwości uzyskania wsparcia finansowego.

O możliwościach finansowania rozwoju innowacyjności firm opowiedzą na spotkaniu eksperci z Biura NCBR w Brukseli – Business & Science Poland, Europejskiej Agencji ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EISMEA), Krajowego Punktu Kontaktowego przy NCBR oraz PARP.

PROGRAM SPOTKANIA

Udział w seminarium jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres een@wmarr.olsztyn.pl do dnia 28.06.2021 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wydarzenie odbędzie się na platformie WEBEX.

Organizatorzy: Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Biuro Regionalne Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland, Krajowy Punkt Kontaktowy NCBR, Europejska Agencja ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EISMEA), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Enterprise Europe Network przy WMARR S.A. w Olsztynie

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content