Dołącz bezpłatnie do platformy GlobalConnectB2B (GCB2B) i zdobywaj klientów na całym świecie!

Dołącz bezpłatnie do platformy GlobalConnectB2B (GCB2B) i zdobywaj klientów na całym świecie!

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zachęca do skorzystania z GlobalConnectB2B (GCB2B) – platformy marketplace dla biznesu stworzonej pod auspicjami Singapore Business Federation.

GCB2B jest platformą handlową oraz portalem transakcyjnym dla kupujących i sprzedających. Umożliwia łączenie kontrahentów z dowolnego miejsca na świecie i pozyskiwanie oraz realizację transakcji dotyczących produktów i usług aż z 12 sektorów przemysłu. Już dziś zwiększ konkurencyjność swojej firmy poprzez publikację oferty na GCB2C!

GCB2B zapewnia w jednym miejscu bezproblemową i kompletną obsługę użytkownika od momentu pozyskania kontraktu, poprzez proces sprzedaży aż do realizacji bezpiecznych płatności cyfrowych oraz dostawy.

GlobalConnectB2B (GCB2B) Marketplace to:

  • kontakty online z lokalnymi i zagranicznymi firmami z 12 różnych sektorów przemysłu, w tym usług gastronomicznych i produkcyjnych, cyfrowych / ICT, opieki zdrowotnej i biomedycznej, budownictwa, inżynierii, logistyki, produkcji (niespożywczej), usług ogólnych i innych;
  • dostęp do firm poszukujących produktów, usług, dostawców;
  • możliwość zapoznania się i promowania produktów i usług dla określonej branży i rynku;
  • partnerstwo producentów i dystrybutorów/sprzedawców z ASEAN do Europy/USA;
  • kompleksowa obsługa transakcji oraz śledzenie łańcucha dostaw zakupów dla firm;
  • dostęp do bezpiecznych usług finansowych i logistycznych.

Dołącz do grona ponad 2000 singapurskich i zagranicznych firm zarejestrowanych na platformie GCB2B i skorzystaj z okazji, aby stać się częścią globalnego cyfrowego ekosystemu biznesowego!

Zarejestruj się na sesję demonstracyjną już dziś i dołącz do GCB2B Global Market.

Uwaga! Wyłącznie dla firm rejestrujących się za pośrednictwem PAIH, SBF zapewnia możliwość bezpłatnego korzystania z platformy do końca 2021 roku.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content