Ostatnia tura zapisów! Projektanci Innowacji – dołącz do warsztatów Google i PFR!

Ostatnia tura zapisów! Projektanci Innowacji – dołącz do warsztatów Google i PFR!

W Twojej głowie pojawił się pomysł na biznes? Zrobiłeś pierwsze kroki w celu jego realizacji? A może dopiero szukasz takiego pomysłu? Wspaniale! Do Ciebie skierowany jest bezpłatny program Projektanci Innowacji PFR i Google. Ruszyła ostatnia tura zapisów na warsztaty dla szukających pomysłu na biznes i stawiających w nim pierwsze kroki – sprawdź, co dzięki nim możesz zyskać!

Program realizowany jest w formie warsztatów, które podzielone są na dwie kategorie, w zależności od potrzeb i umiejętności uczestnika: warsztaty podstawowe oraz zaawansowane.

Ich głównym celem jest zdobycie umiejętności weryfikowania pomysłów na biznes i tworzenia innowacyjnych rozwiązań oraz poznanie potrzeb Twoich potencjalnych klientów. W tym celu wykorzystywane będą metody wypracowane przez firmę Google.

Jeśli zdecydujecie się na udział w programie, do wyboru będziecie mieli:

  1. W ramach warsztatów podstawowych, dedykowanych osobom, które szukają pomysłu na biznes, zajęcia z wykorzystaniem metody CSI:lab, stosowanej do tworzenia innowacji w Google. Głównym ich celem jest usystematyzowanie kolejnych etapów rozwoju – od zrozumienia potrzeb użytkownika, przez intensywne poszukiwanie pomysłu, aż do prototypowania produktu. Wszystko to pokazane i ćwiczone na praktycznych przykładach.
  2. W ramach warsztatów zaawansowanych, dedykowanych osobom, które mają już pomysł na biznes:
  • Zajęcia z empatii w biznesie – warsztaty, których zadaniem jest skupienie się na użytkowniku. Poznanie potrzeb Twoich potencjalnych odbiorców pozwoli Ci znaleźć nowe kierunki działania i rozwoju oraz by Twoje produkty i usługi były odpowiedzią na ich realne potrzeby.
  • Zajęcia z prototypowania – pokażą Ci sposoby na szybkie i bezkosztowe przetestowanie pomysłu, ale przede wszystkim dadzą Ci wiarygodny feedback, czy warto dalej ten projekt rozwijać, czy też zmodyfikować go. Oszczędność czasu oraz cenna lekcja na przyszłość!

Organizatorzy wskazują, że w przypadku chęci uczestniczenia w dwóch warsztatach z kategorii zaawansowanych, warto jest rozpocząć od tych dotyczących empatii w biznesie.

OSTATNIE TERMINY WARSZTATÓW

Co ponadto powinieneś wiedzieć o Projektantach Innowacji PFR?

  • Uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne.
  • Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią COVID-19, obecna odsłona Projektantów Innowacji PFR odbywa się całkowicie online. Do uczestniczenia w zajęciach potrzebne Ci zatem będą: komputer, połączenie z internetem, coś do pisania oraz pozytywne nastawienie!
  • Czas trwania warsztatu to ok. 4 godziny.
  • W dotychczas przeprowadzonych szkoleniach udział wzięło ponad 7000 osób!

Uczestnicy poprzednich edycji programu nie tylko rozwinęli umiejętności w zakresie rozwiązywania złożonych problemów oraz rozwinęli swoją kreatywność, ale 21% z nich stworzyło prototyp swojego produktu lub usługi w okresie do 4 miesięcy od zakończenia warsztatów. Ponadto, dzięki warsztatom nauczyli się lepszego rozumienia klientów, co pozwala na dostosowywanie ich produktów do realnych potrzeb klientów oraz na oszczędność czasu. A jak wiadomo „czas to pieniądz”!

Jak zgłosić się do udziału w warsztatach?

Wejdź na stronę wydarzenia, wybierz interesujący Cię poziom oraz datę spotkania i kliknij „zapisz się”.

Informacja pochodzi ze stron internetowych Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju i Google

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content