Instrumenty finansowe Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. – kompleksowa oferta wsparcia

Instrumenty finansowe Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. – kompleksowa oferta wsparcia

Elbląski Park Technologiczny,  Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Gdyni zapraszają na Webinarium: „INSTRUMENTY FINANSOWE ARP S.A. KOMPLEKSOWA OFERTA WSPARCIA” organizowane 09 kwietnia 2021 r. o godzinie 10:00.

ARP S.A. wspiera przedsiębiorstwa w prowadzeniu i rozwijaniu działalności, odgrywając ważną rolę w zwiększaniu konkurencyjności polskiego przemysłu. Finansuje przedsiębiorstwa z różnorodnych branż, przy czym specjalizuje się w finansowaniu przedsiębiorstw przemysłowych, a także świadczących usługi dla przemysłu.

W trakcie bezpłatnego webinarium zostaną omówione takie zagadnienia, jak:

1.wsparcie przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania ARP S.A., oferta ARP S.A. skierowana do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:

  • pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;
  • pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
  • leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
  • leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
  • programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych   firmach leasingowych.

2.moduł do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarium, wystarczy kliknąć w ten link

Masz pytania? Potrzebujesz indywidualnych konsultacji?

Napisz na adres e-mail: inkubator@ept.umelblag.pl, a otrzymasz dogodny termin indywidualnych konsultacji z pracownikami Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Gdyni w siedzibie Elbląskiego Parku Technologicznego lub on-line. Zgłoszenia możliwe do 11.04.2021 r.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Elbląskiego Parku Technologicznego

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content