Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020 online (25-27.09.20)

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020 online (25-27.09.20)

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w tym roku odbędą się w odsłonie online w dniach 25-27 września 2020. Jest to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. To także część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #EUinmyregion. W ramach wydarzenia pokazywane są projekty z całej Europy zrealizowane z unijnym wsparciem.

Na stronie www.dniotwarte.eu pojawią się wirtualne spacery, warsztaty, webinaria, koncerty,  oraz wiele innych atrakcji. Dzięki kategoriom bez problemu znajdziesz interesujące Cię materiały – oglądaj programy na żywo, weź udział w quizach i wygraj atrakcyjne nagrody!

Ogłoszony został również konkurs „Bliżej niż myślisz” dla wszystkich tych, którzy nie sięgali bezpośrednio po unijne dotacje, ale w jakiś sposób skorzystali z tego, co z nich powstało.  Zadaniem uczestników konkursu było nagranie krótkiego wideo i pokazanie w nim, co zmieniło się w ich okolicy dzięki Funduszom Europejskim. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody: 5 000zł, 3 000 zł i 2 000 zł! Do 23 września potrwa głosowanie na najlepszy filmik. Głos można oddać tu: Sprawdź szczegóły

Natomiast konkurs  „Pokaż nam swój projekt!” skierowany jest bezpośrednio do beneficjentów Funduszy Europejskich. W tym konkursie dla autorów najlepszych prac przewidziano wysokiej jakości kamerę, aparat, a dla zwycięzcy mamy coś specjalnego – nagranie profesjonalnego filmu i szeroką promocję. Wyniki konkursu poznamy już 27 września.

 

Sprawdź szczegóły

źródło: https://dniotwarte.eu/

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content