Digital ICT Week – weź udział w bezpłatnym wydarzeniu, zaprezentuj start-up w konkursie i poznaj inwestorów!

Digital ICT Week – weź udział w bezpłatnym wydarzeniu, zaprezentuj start-up w konkursie i poznaj inwestorów!

Gratka dla wszystkich firm z branży ICT! W dniach 13-17 września odbędzie się jedno z najważniejszych europejskich wydarzeń dla tego sektora – Digital ICT Week. 

Tegoroczna edycja ma charakter hybrydowy, umożliwiający firmom darmowy udział online w wydarzeniu. Głównymi celami Digital ICT Week są działania na rzecz cyfrowej transformacji, prezentowanie najnowszych trendów technologicznych i tłumaczenie, jakie możliwości rozwoju posiadają start-upy i MŚP.

Jedną z okazji ku temu będzie tegoroczna konferencja ICT Spring Europe. Inicjatywa ta ma za zadanie promowanie i rozpowszechnianie najlepszych praktyk oraz wspieranie networkingu między przedsiębiorcami i inwestorami VC. Zarejestrowani uczestnicy będą mieli również okazję odbyć zaaranżowane uprzednio spotkania B2B z wybranymi partnerami, które odbędą się w dniach 14-17 września.

Podczas jednego z wydarzeń – Mastermind Summit, odbędzie się pierwsza edycja konkursu, w którym nagrodzone mają zostać najzdolniejsze start-upy z całego świata. Stanowi on wyjątkową okazję dla start-upów do zaprezentowania swoich projektów, a także nawiązania kontaktu z międzynarodowymi gośćmi, dzielenia się opiniami i poradami od VC i inwestorów, prezentowania produktów i usług podczas wystawy obszar. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 9 sierpnia – formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie wydarzenia.

 

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w konferencji ICT Spring?

  • W spotkaniach weźmie udział 5000 kluczowych decydentów w IT, finansach, bankowości, sieci i marketingu, a także inwestorzy i przedsiębiorcy.
  • Wśród uczestników znajdą się osoby z ponad 72 krajów, z różnym bagażem doświadczeń.
  • To możliwość do wzięcia udziału w wartościowych seminariach i prezentacjach, które poprowadzone zostaną przez największe światowe marki w dziedzinie technologii i marketingu.
  • To szansa także na budowanie relacje z inwestorami.

Wydarzenie organizowane jest przez Luksemburską Izbę Handlową, Farvest Group oraz partnerów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (w przypadku rezygnacji z udziału po 1 września lub rezygnacji bez wcześniejszego poinformowania organizatora o tym fakcie, zostanie naliczona opłata EUR 150).

Więcej informacji o Digital ICT Week

Informacja pochodzi ze strony internetowej PFR Innowacje.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content