Biznes Mikser – skorzystaj z narzędzi PAIH i zacznij zagraniczną ekspansję

Biznes Mikser – skorzystaj z narzędzi PAIH i zacznij zagraniczną ekspansję

Biznes Mikser to bezpłatny program wsparcia dla polskich przedsiębiorców od Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Składa się z trzech niezależnych narzędzi, które usprawniają wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów biznesowych w kraju i za granicą.

Wieloletnie doświadczenie PAIH w obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorców, a także obecność na międzynarodowych rynkach to szansa dla Twojej firmy. 

Jak skorzystać?
Zaloguj się lub zarejestruj do Portalu Klienta. Wybierz interesujący Cię produkt i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Co możesz zyskać?

  • Szansę na szybsze znalezienie partnerów biznesowych w kraju i za granicą
  • Wsparcie ekspertów PAIH
  • Wiarygodnego kontrahenta
  • Perspektywę rozwoju Twojej firmy

Sprawdź, które rozwiązanie najlepiej odpowiada potrzebom Twojego biznesu:

Ogłoszenia Handlowe

Ogłoszenia Handlowe to platforma umożliwiająca publikowanie i wyszukiwanie usług, produktów, półproduktów, komponentów i podzespołów, a także nowych partnerów biznesowych w Polsce. To bezpłatny internetowy serwis B2B z ogłoszeniami przedsiębiorców, które są adresowane do odbiorców krajowych.

Sprawdź dostępne oferty lub dodaj własną.

LINK DO OGŁOSZEŃ HANDLOWYCH

Baza Kontrahentów

Baza Kontrahentów to wewnętrze narzędzie PAIH z listą polskich producentów półproduktów, komponentów i podzespołów, a także dostawców usług i nowoczesnych technologii. Agencja, dzięki wyspecjalizowanej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze projektów inwestycyjnych, jest odpowiednim partnerem w łączeniu przedsiębiorców z inwestorami/ partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą.

Baza skierowana jest do firm działających w 14 najczęściej poszukiwanych przez inwestorów branżach. Zgłoś się, jeśli planujesz rozwój swojej firmy i szukasz możliwości nawiązania kontaktów biznesowych.

LINK DO BAZY KONTRAHENTÓW

Aktywny e-Program Eksportowy

Aktywny e-Program Eksportowy łączy polskich przedsiębiorców z zagranicznymi kontrahentami. Dzięki sieci PAIH za granicą mamy kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi w wielu regionach świata. Na wybranych rynkach prezentujemy potencjał polskich branż, organizując wirtualne konferencje lub spotkania B2B. Oferty polskich firm przedstawiamy w dedykowanych e-Katalogach branżowych.

Program kierowany jest do firm gotowych na eksport. Zgłoś się i sprawdź potencjał Twojego biznesu!

LINK DO E-PROGRAMU EKSPORTOWEGO

Informacja pochodzi ze strony internetowej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content