Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji
Postępująca szybko cyfryzacja jest jednym z większych wyzwań stojących aktualnie przed kadrą menadżerską polskich przedsiębiorstw. Ogólnoświatowa sytuacja wymusza na nich reorganizację kanałów sprzedaży i obsługi klientów, zmianę formy działania oraz modeli biznesowych, a także zarządzanie zespołami rozproszonymi, pracującymi w trybie zdalnym. Rozwijanie kompetencji cyfrowych przez kadry kierownicze wydaje się niezbędne do skutecznego zarządzania ich organizacjami oraz pracownikami. Dlatego zachęcamy do udziału w projekcie „Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji”.
Na co możesz przeznaczyć dofinansowanie?
Przyznane dofinansowanie będzie można przeznaczyć na usługi doradcze i szkoleniowe z Bazy Usług Rozwojowych, które pozwolą:
- zdiagnozować potrzeby mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa w zakresie zarządzania transformacją cyfrową,
- określić luki kompetencyjne właścicieli, kadry menedżerskiej lub osób przewidzianych do objęcia stanowiska kierowniczego,
- skorzystać z usług doradczych i/lub przeszkolić wskazane osoby w zakresie kompetencji cyfrowych.
Usługi rozwojowe muszą wynikać z analizy potrzeb rozwojowych firmy w zakresie cyfryzacji oraz mieścić się w opisie kompetencji menadżerskich w zakresie cyfryzacji, który obejmuje:
- Zarządzanie transformacją cyfrową
- Opracowanie modelu biznesowego
- Zarządzanie zmianą
- Zarządzanie produktem
- Przywództwo i zarządzanie zespołami w wirtualnym środowisku
- Marketing w gospodarce cyfrowej
- Sprzedaż w gospodarce cyfrowej
- Przedsiębiorczość technologiczna
- Bezpieczeństwo cyfrowe
- Zarządzanie cyfryzacją w inteligentnej fabryce
- Zarządzanie procesami w transformacji cyfrowej
- Zarządzanie zintegrowanymi danymi
Operatorem programu z terenu województwa warmińsko-mazurskiego jest Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”, zapraszamy do kontaktu przez stronę.