Akademia Biznesu – spotkanie dla przedsiębiorców w Elblągu

Akademia Biznesu – spotkanie dla przedsiębiorców w Elblągu

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 23 maja 2023 r, podczas którego o wsparciu w rozwoju firmy opowie Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Gdyni ARP S.A. Joanna Kwitowska-Zawadzka. Po prelekcji odbędą się indywidualne konsultacje dla zainteresowanych tematyką przedsiębiorców. A także prelekcja o tym jak nie bać się wystąpień publicznych. Spotkanie odbędzie się 23 maja , w Elbląskim Parku technologiczny (obowiązuje rezerwacja).

Instrumenty wsparcia, którymi dysponuje ARP, to zarówno produkty finansowe jak i pozafinansowa pomoc w realizacji przedsięwzięć, głównie przez przygotowanie długofalowych strategii biznesowych oraz udostępnianie terenów inwestycyjnych i obiektów produkcyjnych w ramach zarządzanych przez ARP Specjalnych Stref Ekonomicznych.

Następnie, business coach Agnieszka Tkacz zaprezentuje, jak skutecznie przedstawić siebie i swoje projekty. Będzie to wyjątkowa okazja do udoskonalenia swoich umiejętności związanych z przemówieniami publicznymi.

Agnieszka Tkacz to dyplomowany coach biznesu i trenerka wystąpień publicznych. Uczy strategii, które pozwalają regulować emocje, poprawiać umiejętności komunikacyjne oraz podnosić skuteczność w oparciu o mocne strony.

Otrzymała tytuł Distinguished Toastmaster za wybitne osiągnięcia w organizacji Toastmasters International, w której kształci się mówców i liderów. Jest mentorką mówców na konferencjach TEDx.

Agnieszka ma bogate doświadczenie w prowadzeniu warsztatów wspomagających rozwój osobisty i mentoringu.

Zapisy: http://bitly.pl/makpV

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content