Access2Markets – seminarium szkoleniowe KE w języku polskim

Access2Markets – seminarium szkoleniowe KE w języku polskim

Chcesz eksportować lub importować produkty lub usługi? Chcesz wiedzieć, jakie cła należy płacić lub jakich zasad przestrzegać? Jeśli prowadzisz małą firmę i chcesz ją wprowadzić na rynki międzynarodowe, to portal Access2Markets jest dla Ciebie.

Komisja Europejska organizuje seminarium w zakresie funkcjonowania Access2Markets, w dniu 27 maja 2021 r., także w języku polskim. Wydarzenie jest bezpłatne i kierowane jest szczególnie do małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie odbędzie się w części Seminarium: Open4Business webinar series, ‘A New Compass for SMEs’, które zaprezentuje narzędzia wsparcia na poziomie UE dla małych i średnich przedsiębiorstw w ekspansji eksportowej.

REJESTRACJA

AGENDA SPOTKANIA

Korzyści płynące z umów handlowych UE

  • Wszystkie transakcje handlowe UE w skrócie. Zobacz, jak Twoja firma może na nich skorzystać. Access2Markets wymienia je wszystkie wraz ze szczegółami dotyczącymi reguł pochodzenia, ochrony własności intelektualnej UE, inwestycji, rynków zamówień publicznych i wielu innych.
  • Dowiedz się, jak obniżyć opłaty celne. Aby skorzystać z obniżonych taryf, należy przedłożyć odpowiednie dokumenty organom celnym kraju przywozu. Każda umowa handlowa UE zawiera listę wymaganych dokumentów.
  • Jak wprowadzić swój produkt na rynek? Access2Markets ma wszystkie potrzebne informacje, czy to o świadectwach oceny zgodności maszyn, świadectwach zdrowia dla produktów akwakultury, czy o etykietach dla żywności przetworzonej.
  • Masz trudności ze zrozumieniem reguł pochodzenia dla swojego produktu? Na portalu Access2Markets znajdziesz narzędzie do samooceny ROSA, które Ci w tym pomoże!

Access2Markets

Dostosuj swoje doświadczenie online do swoich potrzeb

  • Bądź na bieżąco z informacjami handlowymi lub śledź najnowsze wydarzenia na kluczowych dla Ciebie rynkach.
  • Chcesz wiedzieć więcej o handlu towarami i usługami? Zapoznaj się z przewodnikami, objaśnieniami, tutorialami i odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.
  • Potrzebujesz informacji w swoim języku? Portal Access2Markets jest dostępny we wszystkich 24 językach urzędowych UE.
  • Jesteś ciągle w biegu? Portal Access2Markets jest zoptymalizowany dla smartfonów i tabletów.
  • Zobacz, jak inne małe przedsiębiorstwa czerpią korzyści z transakcji handlowych i opowiedz nam swoją historię sukcesu

 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content