Spotkanie ostródzkich przedsiębiorców – Śniadanie Biznesowe
Miasto Ostróda zaprasza na pierwsze Śniadanie Biznesowe – spotkanie ostródzkich przedsiębiorców, które odbędzie się 19 marca 2026 roku w Hotelu Willa Port w Ostródzie.
To doskonała okazja do networkingu oraz wymiany doświadczeń. Szczegółowy program spotkania obejmuje:
8:30 – Rejestracja uczestników i śniadanie w formie szwedzkiego stołu
9:00 – Powitanie uczestników przez Burmistrza Miasta Ostróda Rafała Dąbrowskiego oraz Prezes Hotelu Willa Port Elżbietę Lendo
9:15 – Wykład Michała Bartoszewicza, przedsiębiorcy, eksperta marketingu, autora książki „Natura Biznesu”, na temat CSR
10:00 – Networking – czas na swobodne rozmowy w gronie przedsiębiorców, nawiązanie nowych kontaktów, zaprezentowanie swojej oferty
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie. Liczba miejsc jest ograniczona.