Archiwa: Wydarzenia

Lista wydarzeń

Karty wydarzeń

20 sty 2023
WaMa SMart Lab
Konferencja „Silna Specjalizacja Ekonomia Wody – potrzeba zmian i kontynuacji? Już za nami!
W dniu 20 stycznia 2023 roku odbyła się pierwsza konferencja „Silna Specjalizacja Ekonomia Wody – potrzeba zmian i kontynuacji?” organizowana w ramach inicjatywy WaMa Smart Lab Ekonomia Wody. Pierwsza konferencja Inteligentnej Specjalizacji „Ekonomia Wody” za nami! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy swoją obecnością uświetnili to wydarzenie. Konferencja odbyła się 20 stycznia 2023 roku w sali […]
15 gru 2022
WaMa SMart Lab
Silna Inteligentna Specjalizacja „Drewno i Meblarstwo” Potrzeba zmian czy kontynuacji?-podsumowanie konferencji
W dniu 15 grudnia 2022 roku odbyła się pierwsza konferencja „Silna Inteligentna Specjalizacja Drewno i Meblarstwo”- potrzeba zmian czy kontynuacji?” organizowana w ramach inicjatywy WaMa Smart Lab Drewno i Meblarstwo. Konferencję otworzył Pan Miron Sycz – Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. 
28 lis 2022
WaMa SMart Lab
Konferencja „Żywność Wysokiej Jakości” – już za nami
W dniu 25.11.2022 w Restauracji Przystań w Olsztynie odbyła się konferencja dla interesariuszy Inteligentnej Specjalizacji „Żywność Wysokiej Jakości”. W konferencji wzięło udział ponad 130 uczestników, reprezentujących przedsiębiorstwa skupione wokół inteligentnej specjalizacji, instytucje otoczenia biznesu, jednostki administracyjne oraz instytucje nauki.
30 paź 2023
WaMa Smart Lab Operator
WaMa Smart Lab Ekonomia Wody
Zapraszamy na stronę internetową poświęconą realizacji usługi WaMa Smart Lab Ekonomia Wody: www.iswoda.pl Na stronie znajdziecie aktualności o nadchodzących wydarzeniach, dowiecie się jak zostać Liderem Inteligentnej Specjalizacji Ekonomia Wody 2022/2023, zgłosicie chęć udziału w warsztatach, konferencjach, a także wypełnicie formularz zgłoszeniowy pretendujący do bycia Liderem IS.
30 paź 2023
WaMa Smart Lab Operator
WaMa Smart Lab Drewno i Meblarstwo
Zapraszamy na stronę internetową poświęconą realizacji usługi WaMa Smart Lab Drewno i Meblarstwo: www.isdrewno.pl Na stronie znajdziecie aktualności o nadchodzących wydarzeniach, dowiecie się jak zostać Liderem Inteligentnej Specjalizacji Drewno i Meblarstwo 2022/2023, zgłosicie chęć udziału w warsztatach, konferencjach, a także wypełnicie formularz zgłoszeniowy pretendujący do bycia Liderem IS.
31 paź 2023
WaMa Smart Lab Operator
WaMa Smart Lab Żywność Wysokiej Jakości
Zapraszamy na stronę internetową poświęconą realizacji usługi WaMa Smart Lab Żywność Wysokiej Jakości: www.zywnoscwim.pl Na stronie znajdziecie aktualności o nadchodzących wydarzeniach, dowiecie się jak zostać Liderem Inteligentnej Specjalizacji Żywność Wysokiej Jakości 2022/2023, zgłosicie chęć udziału w warsztatach, konferencjach, a także wypełnicie formularz zgłoszeniowy pretendujący do bycia Liderem IS.
31 paź 2023
WaMa SMart Lab
Rusza WaMa Smart Lab!!!
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza przedsiębiorców z Warmii i Mazur do czynnego udziału w działaniach dotyczących trzech inteligentnych specjalizacji regionu: Żywność wysokiej jakości, Drewno i meblarstwo, Ekonomia wody. W ramach usługi WaMa Smart Lab zaplanowano warsztaty, spotkania online, konferencje a także warsztaty start-upowe dla studentów! Do współpracy zaprosimy szereg podmiotów, których zakres działania wpisuje się w […]

Na skróty

Mapa strony

Skip to content