Archiwa: Wydarzenia

Lista wydarzeń

Karty wydarzeń

28 lis 2022
WaMa SMart Lab
Konferencja „Żywność Wysokiej Jakości” – już za nami
W dniu 25.11.2022 w Restauracji Przystań w Olsztynie odbyła się konferencja dla interesariuszy Inteligentnej Specjalizacji „Żywność Wysokiej Jakości”. W konferencji wzięło udział ponad 130 uczestników, reprezentujących przedsiębiorstwa skupione wokół inteligentnej specjalizacji, instytucje otoczenia biznesu, jednostki administracyjne oraz instytucje nauki.
30 paź 2023
WaMa Smart Lab Operator
WaMa Smart Lab Ekonomia Wody
Zapraszamy na stronę internetową poświęconą realizacji usługi WaMa Smart Lab Ekonomia Wody: www.iswoda.pl Na stronie znajdziecie aktualności o nadchodzących wydarzeniach, dowiecie się jak zostać Liderem Inteligentnej Specjalizacji Ekonomia Wody 2022/2023, zgłosicie chęć udziału w warsztatach, konferencjach, a także wypełnicie formularz zgłoszeniowy pretendujący do bycia Liderem IS.
30 paź 2023
WaMa Smart Lab Operator
WaMa Smart Lab Drewno i Meblarstwo
Zapraszamy na stronę internetową poświęconą realizacji usługi WaMa Smart Lab Drewno i Meblarstwo: www.isdrewno.pl Na stronie znajdziecie aktualności o nadchodzących wydarzeniach, dowiecie się jak zostać Liderem Inteligentnej Specjalizacji Drewno i Meblarstwo 2022/2023, zgłosicie chęć udziału w warsztatach, konferencjach, a także wypełnicie formularz zgłoszeniowy pretendujący do bycia Liderem IS.
31 paź 2023
WaMa Smart Lab Operator
WaMa Smart Lab Żywność Wysokiej Jakości
Zapraszamy na stronę internetową poświęconą realizacji usługi WaMa Smart Lab Żywność Wysokiej Jakości: www.zywnoscwim.pl Na stronie znajdziecie aktualności o nadchodzących wydarzeniach, dowiecie się jak zostać Liderem Inteligentnej Specjalizacji Żywność Wysokiej Jakości 2022/2023, zgłosicie chęć udziału w warsztatach, konferencjach, a także wypełnicie formularz zgłoszeniowy pretendujący do bycia Liderem IS.
31 paź 2023
WaMa SMart Lab
Rusza WaMa Smart Lab!!!
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza przedsiębiorców z Warmii i Mazur do czynnego udziału w działaniach dotyczących trzech inteligentnych specjalizacji regionu: Żywność wysokiej jakości, Drewno i meblarstwo, Ekonomia wody. W ramach usługi WaMa Smart Lab zaplanowano warsztaty, spotkania online, konferencje a także warsztaty start-upowe dla studentów! Do współpracy zaprosimy szereg podmiotów, których zakres działania wpisuje się w […]

Na skróty

Mapa strony

Skip to content