Zróbmy razem biznes, seminarium KIG Pakistan – Polska, 08.12.2020 r.

Zróbmy razem biznes, seminarium KIG Pakistan – Polska, 08.12.2020 r.

Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Pakistanu w Polsce zapraszają do udziału w Seminarium Biznesowym online z cyklu: Zróbmy razem biznes, „Pakistan – Polska – szanse i możliwości współpracy gospodarczej w zakresie art. rolno-spożywczych oraz świeżych owoców i warzyw” które odbędzie się w dniu 8. grudnia br. (wtorek), w godz 10.00-12.30.

Jest to kolejne spotkanie organizowane w ramach programu KIG Zróbmy razem biznes, które ma na celu rozszerzenie kontaktów gospodarczych z partnerami pakistańskimi, w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych i organizacjach biznesowych w Pakistanie.

W webinarium m.in. wezmą udział przedstawiciele instytucji rządowych obu krajów (Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Rolnictwa, przedstawiciele stowarzyszeń i izb skupiających firmy sektora rolno-spożywczego), a także firmy – producenci i dystrybutorzy, którzy poszukują nowych rynków zbytu. W trakcie spotkania będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z aktualną informacją dot. rynku pakistańskiego, istotną z punktu widzenia polskich firm, chcących prowadzić biznes z Pakistanem.

W spotkaniu wezmą również udział: Muhammad Zahid Bahtii, Radca handlowy Ambasady Pakistanu w Polsce, który przedstawi możliwości zacieśnienia współpracy pomiędzy firmami z obu krajów – widziane z perspektywy pakistańskiej a także eksperci i praktycy – przedstawiciele firm polskich, którzy od lat mają kontakty handlowe z Pakistanem.

Rejestracja

Spotkanie będzie prowadzone w j. angielskim.

Kontakt
Katarzyna Kaniewska
Biuro Współpracy z Zagranicą
e-mail: kkaniewska@kig.pl

Informacja pochodzi ze strony internetowej Krajowej Izby Gospodarczej

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content