Zostań Ekspertem w Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych (REA)

Zostań Ekspertem w Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych (REA)

Agencja Wykonawcza ds. Badań Naukowych (REA) odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości badań i rozwoju w Unii Europejskiej. Z misją wspierania polityki UE w zakresie badań i innowacji, REA finansuje i wspiera projekty badawcze i innowacyjne, które tworzą wiedzę prowadzącą do zielonej przyszłości.

Czym Jest REA?

REA zarządza programami takimi jak Horyzont Europa, Horyzont 2020, Fundusz Badawczy dla Węgla i Stali, oraz promocją produktów rolnych, zapewniając wsparcie administracyjne i logistyczne projektom. Organizacja ta odgrywa centralną rolę w takich obszarach jak doskonała nauka, globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa oraz innowacyjna Europa, obejmując klastry od zdrowia po bezpieczeństwo cywilne i zrównoważone środowisko.

Poszukiwani Eksperci Oceniający

Jednym z kluczowych elementów pracy REA jest współpraca z ekspertami z różnych dziedzin, którzy oceniają wnioski o finansowanie i monitorują realizację projektów. Aktualnie poszukiwani są eksperci w niedostatecznie reprezentowanych dziedzinach i krajach, aby wspierać w ocenie propozycji finansowania i monitorowaniu realizacji finansowanych projektów.

Zostanie ekspertem REA to wyjątkowa okazja, aby wpływać na kształtowanie przyszłości Europy i świata. Eksperci wnoszą swoją wiedzę i doświadczenie do europejskiej areny badawczej, przyczyniając się do rozwoju nauki i innowacji na rzecz przyszłych pokoleń.

REA poszukuje kandydatów o wysokich standardach etycznych, którzy posiadają wiedzę ekspercką (niekoniecznie muszą być naukowcami) oraz znajomość kontekstu polityk badawczych. To nie tylko szansa dla naukowców, ale również dla profesjonalistów z głęboką wiedzą specjalistyczną i zrozumieniem wyzwań stojących przed Europą.

Jeśli jesteś gotów wnieść swój wkład w kształtowanie przyszłości badań w Europie, odwiedź stronę: rea.ec.europa.eu/experts i zarejestruj się jako ekspert. Twoje doświadczenie i ekspertyza mogą pomóc w realizacji ambitnych celów REA i przyczynić się do tworzenia zielonej, inkluzywnej i innowacyjnej przyszłości dla wszystkich.

Agencja Wykonawcza ds. Badań Naukowych

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content