Odkryj Możliwości Kariery w Wspólnym Centrum Badawczym

Odkryj Możliwości Kariery w Wspólnym Centrum Badawczym

Wspólne Centrum Badawcze jest nie tylko miejscem pracy. To przestrzeń, gdzie można realnie przyczynić się do rozwoju nauki i wpływać na kształtowanie przyszłości polityki Unii Europejskiej. Niezależnie od tego, czy jesteś naukowcem, technikiem, czy specjalistą w dziedzinie administracji, JRC oferuje szereg możliwości, by rozwijać swoje pasje i kompetencje.

Wspólne Centrum Badawcze (Joint Research Centre, JRC) pełni kluczową rolę, dostarczając niezależnej, opartej na dowodach naukowych i wiedzy, wspierającej politykę Unii Europejskiej w celu wywarcia pozytywnego wpływu na społeczeństwo. JRC współpracuje z partnerami na całym świecie i istnieje wiele możliwości dołączenia do organizacji, aby pracować z jednymi z najlepszych naukowców w UE.

Dlaczego warto dołączyć do JRC?

Pracując w JRC, masz niepowtarzalną okazję przyczynić się do poprawy społeczeństwa poprzez politykę opartą na dowodach. Organizacja ta ceni sobie zaufanie, współpracę i transparentność, tworząc zróżnicowane i wzbogacające środowisko, które sprzyja innowacjom i kreatywności. Praca w JRC stwarza możliwości kształtowania polityki UE oraz rozwoju w międzynarodowym, środowisku, które ceni innowacje, doskonałość naukową i różnorodność. To nie tylko praca; to misja na rzecz lepszego jutra.

Dla kogo?

JRC oferuje szeroki zakres możliwości zatrudnienia, zarówno dla naukowców, jak i pracowników administracyjnych, na kontraktach do 6 lat. Istnieją również opcje dla osób pragnących zdobyć doświadczenie w instytucjach UE, takie jak staże naukowe czy programy dla doktorantów.

Lokalizacje JRC

JRC ma siedziby w pięciu krajach: Belgii (Geel i Bruksela), Niemczech (Karlsruhe), Włoszech (Ispra), Holandii (Petten) oraz Hiszpanii (Sewilla), co zapewnia pracownikom elastyczne środowisko pracy oraz wsparcie na różnych poziomach – od relokacji po opiekę zdrowotną.

Jak aplikować?

Zainteresowani kandydaci mogą znaleźć aktualne oferty pracy na stronie: recruitment.jrc.ec.europa.eu. Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony sprawdzania aktualnie dostępnych naborów, które Wspólne Centrum Badawcze prowadzi w różnych dziedzinach naukowych i administracyjnych. Aplikacje są przyjmowane online, a proces rekrutacyjny jest przejrzysty i dostosowany do potrzeb kandydatów.

Inspirujące historie sukcesu

Zachęcamy również do obejrzenia filmów promocyjnych różnych laboratoriów JRC, dostępnych na stronie: audiovisual.ec.europa.eu, aby zobaczyć w praktyce, jak praca w JRC wygląda na co dzień i jakie projekty są aktualnie realizowane.

Możliwości pracy - Wspólne Centrum Badań UE

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content