Zgłoś swój projekt do Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2023 r.

Zgłoś swój projekt do Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2023 r.

Chcesz spędzić fantastyczny weekend, a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących z Funduszy Europejskich? Specjalnie dla Ciebie szykujemy huczne obchody 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zaznacz w kalendarzu 12-14 maja 2023 i świętuj z nami podczas największej imprezy Funduszy Europejskich w Polsce! Planujemy mnóstwo atrakcji w całej Polsce. Koncerty, pikniki, konkursy, a także możliwość poznania projektów, które uzyskały dofinansowanie z Funduszy Europejskich. To i o wiele więcej czeka na Ciebie w 10. urodziny DOFE. Akcja DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych.

Zajrzyj koniecznie na stronę www.dniotwarte.eu, gdzie znajdziesz wiele przykładów dofinansowanych projektów.

Świętujmy wspólnie 10. edycję DOFE 2023. Zapraszamy!

Zrealizowałeś ciekawy projekt z dofinansowaniem z Funduszy Europejskich? Będzie okazja, aby się tym pochwalić. W weekend DOFE otwórz swoją siedzibę, zorganizuj dodatkowe wydarzenia, warsztaty lub udostępnij za darmo bądź ze zniżką to, co oferujesz na co dzień. Dołącz swój pomysł do setek wydarzeń – w Polsce i całej Unii Europejskiej.

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE)?

DOFE to wydarzenie skupiające przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów korzystających z Funduszy Europejskich. Dni Otwarte są elementem kampanii #EUinMyRegion. To świetna okazja do promocji Twojego projektu w całej Unii Europejskiej! Wydarzenia uczestniczące w DOFE zyskują profesjonalną promocję akcji w Internecie i mediach – najciekawsze także ogólnopolskiej tv – oraz pakiet darmowych materiałów promocyjnych.

Zgłoś się!

Zgłoszenie do akcji jest proste i odbywa się drogą elektroniczną poprzez stronę www.dniotwarte.eu

Więcej informacji: tel. 89 51 25 184 lub e-mail e.wojczulanis@warmia.mazury.pl

Informacja pochodzi ze strony.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content