XXVIII posiedzenie Regionalnego Komitetu Sterującego ds. Regionalnej Strategii Innowacyjności Województwa Warmińsko-Mazurskiego za nami!

XXVIII posiedzenie Regionalnego Komitetu Sterującego ds. Regionalnej Strategii Innowacyjności Województwa Warmińsko-Mazurskiego za nami!

W miniony piątek (7 lipca 2023 r.) w hotelu Hotel Park w Olsztynie odbyło się XXVIII posiedzenie Regionalnego Komitetu Sterującego ds. Regionalnej Strategii Innowacyjności Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Posiedzeniu przewodniczył marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, udział w nim wzięli przedstawiciele RKS ds. RSI a także zaproszeni goście – przedstawiciele środowiska naukowego z regionu. Głównym punktem posiedzenia było zaprezentowanie przedsięwzięć z zakresu infrastruktury badawczej możliwych do dofinansowania w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027.

Na poniższej grafice prezentujemy listę przedsięwzięć zidentyfikowanych na poziomie regionalnym jako strategiczna regionalna infrastruktura badawcza w obszarze zgodnym z regionalnymi inteligentnymi specjalizacjami, przedstawiciele jednostek naukowych osobiście prezentowali zidentyfikowane przedsięwzięcia.

Ponadto na posiedzeniu przedstawione zostały wyniki monitorowania inteligentnych specjalizacji województwa warmińsko-mazurskiego za rok 2022, zachęcamy do zapoznania się z raportem dostępnym na stronie.

 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content