Wsparcie formie instrumentów finansowych ze środków UE. Webinarium + indywidualne konsultacje

Wsparcie formie instrumentów finansowych ze środków UE. Webinarium + indywidualne konsultacje

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów UE zapraszają na bezpłatne webinarium, które odbędzie się dnia 29 kwietnia o godz. 11:30 pn. „Wsparcie dla przedsiębiorców w formie instrumentów finansowych programów ramowych Unii Europejskiej”.

Webinarium dedykowane jest wszystkim przedsiębiorcom z sektora MŚP. Zagadnienia dotyczące wsparcia Unii Europejskiej dla przedsiębiorców przedstawią eksperci Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych UE.

W programie webinarium:

  • Otwarcie i wprowadzenie do spotkania – Arkadiusz Lewicki, Dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.
  • Dostępna oferta finansowania działalności i rozwoju przedsiębiorstw z zabezpieczeniem w formie gwarancji ze środków UE – Magdalena Typa, Koordynator Obszaru Finansowania Dłużnego, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Unii Europejskiej.
  • Dostępna oferta finansowania dla przedsiębiorstw w formie inwestycji kapitałowych w ramach instrumentów finansowych programów ramowych UE – Marek Ulman, Koordynator Obszaru instrumentów kapitałowych, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Unii Europejskiej

Udział w webinarium przybliży Państwu wiedzę na temat wsparcia jakie MŚP mogą otrzymać w ramach wyżej wymienionych działań.

Indywidualne konsultacje 

W ramach Webinarium, bezpośrednio po części prezentacyjnej, o godz. 12:30 organizatorzy zapraszają do kontaktu z przedstawicielami Krajowego Punktu Kontaktowego, w celu indywidualnych konsultacji.

Dane dostępowe znajdują się poniżej:

Pokój dostępowy numer 1:
Dołącz przy użyciu łącza do spotkania
Numer spotkania (kod dostępu): 163 842 6359
Hasło spotkania: 267718

Pokój dostępowy numer 2:
Dołącz przy użyciu łącza do spotkania
Numer spotkania (kod dostępu): 163 603 0208
Hasło spotkania: 548612

Pokój dostępowy numer 3:
Dołącz przy użyciu łącza do spotkania
Numer spotkania (kod dostępu): 163 282 9164
Hasło spotkania: 743822

Organizatorzy informują, że w ramach tego dyżuru administratorem danych osobowych jest Związek Banków Polskich. Szczegółowe informacje pod tym linkiem – w punkcie dotyczącym wydarzeń organizowanych przez KPK ds. IF PUE.

Uwaga. W danym pokoju może przebywać jedna osoba korzystająca z konsultacji oprócz eksperta KPK, a pozostałe oczekują w kolejce w poczekalni. Czas oczekiwania jest uzależniony od ilości chętnych na indywidulane konsultacje. Rekomenduje się sprawdzenie, czy w pozostałych pokojach czas oczekiwania jest krótszy.

W razie pojawienia się pytań należy kontaktować się pod adresem: programy@zbp.pl

Informacja pochodzi ze strony internetowej Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej

 

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content