Ostatnie 5 dni naboru do Platformy Startowej Startup Heroes!

Ostatnie 5 dni naboru do Platformy Startowej Startup Heroes!

Masz pomysł na innowacyjny biznes? Chcesz wejść na rynek ze swoim produktem lub usługą? Weź udział w programie Startup Heroes! Nabór do IV rundy Startup Heroes Platforma startowa dla nowych pomysłów trwa tylko do 30 kwietnia.

Platformy startowe to kompleksowy program wsparcia dla osób, które mają pomysł na innowacyjny biznes i chcą założyć go w Polsce Wschodniej. Program ma za zadanie pomóc w wypracowaniu rentownego modelu biznesowego.

Od czego należy zacząć?

Pierwszym krokiem jest prezentacja pomysłu ekspertom z wybranej Platformy. Po pozytywnej ocenie projektu rozpoczyna się proces inkubacji. Kiedy start-up jest gotowy do wejścia na rynek może ubiegać się o dofinansowania. Konkurs Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej przewiduje bezzwrotne dotacje w wysokości nawet 1 mln zł!

Jak przebiega inkubacja?

  • Inkubacja to okres intensywnej pracy nad rozwinięciem swojego pomysłu do fazy MVP.
  • W trakcie inkubacji startup bierze udział w szkoleniach i warsztatach oraz korzysta z doradztwa księgowego, prawnego, patentowego i podatkowego.
  • Każdy z uczestników inkubacji otrzyma wsparcie rozwoju projektu za pomocą kompleksowego programu inkubacji przygotowującego firmy typu startup do wejścia na rynek.
  • Po zakończonym procesie, Manager Inkubacji przygotuje raport z inkubacji. Raport ten jest zapisem historii rozwoju startupu od rozpoczęcia inkubacji do jej końca oraz postępów, jakie zostały wykonane przez zespół.

Dowiedź się więcej o Platformie Startup Heroes na stronie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Parku Naukowo Technologicznego w Ełku.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Parku Naukowo Technologicznego w Ełku

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content