Wsparcie dotacyjne w 2020 r. – spotkanie informacyjne

Wsparcie dotacyjne w 2020 r. – spotkanie informacyjne

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne adresowane do przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia w ramach Funduszy Europejskich.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane formy wsparcia dotacyjnego na 2020 r. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020, programów krajowych, jak i i pozadotacyjne możliwości rozwoju firm.

Termin spotkania: 2.04.2020 r. w godzinach 10:00 – 12:30

Miejsce spotkania: Villa Pallas, ul. Żołnierska 4, Olsztyn

Warunki uczestnictwa:

przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail gpiolsztyn@warmia.mazury.pl do 30.03.2020 r. do godz. 14:00,
potwierdzenie zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym).

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Więcej informacji:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie
tel.: 89 512 54 82/83/84/85/86, e-mail: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl

Formularz zgłoszeniowy

Agenda spotkania

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content