Wiosna z Horyzontem 2020 – online

Wiosna z Horyzontem 2020 – online

W związku z bieżącą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa KPK Programów Badawczych UE postanowił zmienić formułę trzeciej, ostatniej edycji Dnia z Horyzontem 2020. W trosce o Państwa i nasze zdrowie, zamiast tradycyjnego spotkania, KPK proponuje wirtualną kampanię informacyjną Wiosna z Horyzontem 2020.

Począwszy od 25 marca 2020 r., w regularnych odstępach,  publikowane są filmy z wystąpieniami prelegentów. W trakcie i bezpośrednio po prezentacjach ekspertów KPK na temat ostatnich w H2020 konkursów, możliwy jest kontakt z prelegentami, także  możliwość zadawania im pytań.

Wystąpienia, które się odbyły oraz planowane wystąpienia:

  • Środa 25 marca – prof. dr hab. Grzegorz Wrochna, Podsekretarz Stanu w MNiSW o wynagrodzeniach w programie Horyzont 2020 – link
  • Czwartek 26 marca – „Od Horyzontu 2020 do Horyzontu Europa” dr inż. Zygmunt Krasiński, Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Dyrekcja KPK PB UE oraz „Business &S cience Poland” Ewa Kocińska-Lange (Dyrektor Generalny ds. Badań i Innowacji, Business & Science Poland) – link
  • Piątek 27 marca – „Historie sukcesu w H2020, czyli dlaczego warto brać udział” prof. Krzysztof Kurek (Dyrektor Narodowego Centrum Badań Jądrowych) oraz dr Agata Goździk (Instytut Geofizyki PAN)

Od poniedziałku 30 marca KPK publikować będzie kolejne prezentacje ekspertów KPK dotyczące ostatnich konkursów w Horyzoncie 2020 oraz prezentacje o Europejskiej Radzie ds. Innowacji (grafik publikacji będzie uaktualniany na bieżąco).

Nagrania będą publikowane codziennie o godz. 10:00. Następnie udostępniony będzie specjalny czat, na którym będziecie Państwo mogli zadawać pytania ekspertom KPK. Link do czatu uczestnicy zarejestrowani na wydarzenie otrzymają mailem.

O terminach publikacji kolejnych nagrań KPK będzie informować za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych, a także w kanałach MNiSW i NCBR.

Informacja pochodzi ze strony internetowej KPK Programów Badawczych UE

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content