Warsztat Biznes&Nauka w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku

Warsztat Biznes&Nauka w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza na ostatni przed wakacjami warsztat ełk 4.0/PNT dla BIZNESU. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 14 czerwca online o 16:00. Warsztat BIZNES & NAUKA, pozwoli na dyskusje w temacie który prędzej czy później czeka każdą osobę/ start up/ firmę, które chcą się rozwijać.

Gościem warsztatu będzie TOMASZ STYPUŁKOWSKI – prezes Instytutu Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej, który w prosty i interesujący sposób odpowie na wszystkie wasze pytania o B+R oraz o współpracy biznesu z nauką.

Ponadto jako pomysłodawca RUNDY T – opowie dlaczego to właśnie dla Was jest ten konkurs i kogo udało się do niego zaprosić.

Partner RUNDY T Park Naukowo-Technologiczny w Ełku dba o to by jak najwięcej innowatorów / startupów z regionu mogło skorzystać z tej niecodziennej szansy bezpośredniego zaprezentowania swoich pomysłów przed funduszami VC i otrzymania od nich cennego feedbacku, propozycji inwestycyjnych oraz nawiązania cennych kontaktów. Musicie skorzystać ze swojej szansy właśnie teraz. Nabór do konkursu trwa do 20 czerwca.

Więcej o Rundzie T 2020

Wśród VC, które zapowiedziały swój udział w RUNDZIE T są m.in.

Rejestracja na warsztaty

Informacja pochodzi ze strony internetowej Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content