Travel Grants – współpraca z norweskimi przedsiębiorcami

Travel Grants – współpraca z norweskimi przedsiębiorcami

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje, że do 31 marca br. trwa przyjmowanie wniosków w konkursach finansowanych z funduszy norweskich w programie „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje”. Firmy mogą ubiegać się o pieniądze na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych procesów, produktów lub technologii. Program ma na celu poprawę konkurencyjności sektora MMŚP.

Ogłoszone konkursy mają również wzmocnić współpracę pomiędzy firmami z Polski i Norwegii, co jest dodatkowo punktowane przy ocenie wniosków. Dlatego do 31 stycznia br. firmy mogą składać wnioski w ramach dodatkowego działania – „Wsparcie na utworzenie partnerstwa” (Travel Grants).

Dofinansowanie w wysokości do 1200 euro (na sfinansowanie m.in. kosztów transportu, hotelu) mogą otrzymać firmy, które poszukują partnerów i chcą nawiązać międzynarodowe partnerstwo w celu realizacji projektu w ramach programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje”.

Wsparcie można otrzymać na podróż zagraniczną do Norwegii (polscy przedsiębiorcy) albo do Polski (podmioty prawa norweskiego) w celu poszukania i nawiązania międzynarodowego partnerstwa.

Więcej informacji: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/57986:travel-grants-nawiaz-wspolprace-z-norweskimi-przedsiebiorcami

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content