Jesteś przedsiębiorstwem zainteresowanym innowacjami w branży ekologicznej?

Jesteś przedsiębiorstwem zainteresowanym innowacjami w branży ekologicznej?

W związku z uczestnictwem Województwa Warmińsko-Mazurskiego w sieci ERRIN informujemy, że firma z regionu Oslo w Norwegii, WAI Environmental Solutions, szuka polskiego partnera do współpracy w nadchodzącym konkursie (EEA grant) na innowacje w branży ekologicznej. Celem konkursu jest wspieranie inwestycji biznesowych, które prowadzą do lepszego gospodarowania odpadami, wydajności energetycznej, zmniejszenia emisji do atmosfery i bardziej wydajnego zarządzania materiałami.

WAI to firma z siedzibą w Horten w Norwegii. Koncentrująca się na opracowywaniu i wdrażaniu technologii środowiskowych w zakresie ścieków, oczyszczania, oczyszczania osadów biologicznych, odzyskiwania składników odżywczych i zasobów, usuwania odpadów niebezpiecznych i rekultywacji gleby oraz akwakultury. Więcej informacji na temat WAI można znaleźć w załączonej prezentacji.

WAI poszukuje: polskich MŚP, działających w sektorze gospodarki odpadami. Mogą to być firmy techniczne, firmy EPC, a nawet firmy badawczo-konsultingowe.
Firma szuka rozwiązania wykorzystania odpadów organicznych, takich jak szlam, stałe odpady komunalne, odpady niebezpieczne, odpady rolnicze, obornik, fermentat itp.

Z ogłoszenia wynika, że ​​podmiotem partnerskim powinno być mikroprzedsiębiorstwo, małe lub średnie przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność gospodarczą przez co najmniej jeden rok podatkowy i które uzyskało co najmniej 140 000 euro przychodów ze sprzedaży w ciągu ostatnich trzech lat podatkowych.

PREZENTACJA

Kontakt:
Siri Svanemyr Eriksen (siri.s.eriksen@usn.no)

Bezpośredni kontakt z WAI:

CEO Steinar Danielsen (steinar@waies.no)

CTO Gang Xin (gang@waies.no)

Wszystkie firmy zainteresowane partnerstwem proszone są o kontakt do końca stycznia 2020.

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content