Targi spożywcze oraz motoryzacyjne na Łotwie

Targi spożywcze oraz motoryzacyjne na Łotwie

W dniach 9-12 września br. oraz 25-27 września br. Ambasada RP w Rydze będzie uczestniczyła w imprezach targowo-wystawienniczych branży samochodowej oraz spożywczej.

Ambasada RP w Rydze będzie uczestniczyła:

  • w dniach 9-12 września bieżącego roku w największej w regionie państw bałtyckich imprezie wystawienniczej sektora rolno-spożywczego – „Riga Food”,
  • w dniach 25-27 września bieżącego roku w największej w regionie państw bałtyckich imprezie wystawienniczej sektora motoryzacyjnego – „Auto 2020”.

Ambasada RP w Rydze na każdej imprezie będzie dysponowała stoiskiem wraz z wyposażeniem. Stoisko przekaże nieodpłatnie 3 firmom z Polski, które zechcą zaprezentować się w trakcie wszystkich dni poszczególnych targów, tak aby każda z nich dysponowała wygodną dla siebie powierzchnią. Poniżej krótki opis imprezy:

„Riga Food”

„Auto 2020”

Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Jednocześnie Portal Promocji Eksportu informuje, iż na tą chwilę osoby przyjeżdżające z Polski na Łotwę obowiązuje obowiązkowa 14-dniowa izolacja w związku ze wskaźnikiem zachorowalności w Polsce. Wskaźnik jest aktualizowany w każdy piątek. Organizatorzy targów wyszli jednak naprzeciw swoim wystawcom i zaaranżowali możliwość przyjazdu na Łotwę bez wymogu odbycia kwarantanny.

Informacja pochodzi ze strony internetowej Portalu Promocji Eksportu

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content