Targi rolno-spożywcze w Libramont szansą dla żywności wysokiej jakości z Warmii i Mazur

Targi rolno-spożywcze w Libramont szansą dla żywności wysokiej jakości z Warmii i Mazur

Targi rolne, rolno-spożywcze i leśne w Libramont to największe targi plenerowe w Europie. Każdego roku przyjeżdża na nie prawie 200 000 odwiedzających, 800 wystawców i 5 000 marek na powierzchni 300 000 m².

Misją Targów Libramont jest łączenie interesariuszy, stawianie pytań, przedstawianie i dzielenie się innowacyjnymi i zrównoważonymi rozwiązaniami dla rolnictwa, leśnictwa i środowiska; łączenie interesariuszy od produkcji do konsumpcji.

Kiedy ?

23-26 lipca

Targi otwierają się codziennie od 9:00 do 18:30, ale wejścia zamykane będą już o 17:00. Upewnij się, że przybyłeś przed 17:00, w przeciwnym razie odmówi ci się wstępu.

Gdzie?

Libramont, Belgia

Tereny targowe Libramont to ponad 16 hektarów powierzchni wystawienniczych. Aby się tam dostać, skorzystaj z parkingów dla gości w pobliżu zjazdów z autostrady E411 (zjazd 25bis z Brukseli i 26 z Luksemburga). Będąc przy bramie wejściowej na tereny targowe, skorzystaj z oficjalnych map, aby znaleźć drogę. Mapa ogólna z listą wystawców w kolejności alfabetycznej dostępna jest u dystrybutorów informacyjnych lub wyświetlana w dużym formacie przy wejściach.

Zostań wystawcą podczas edycji Libramont 2021
Wypełnij formularz dostępny na stronie: https://www.foiredelibramont.com/nouvel-exposant-pour-la-foire-de-libramont/

Więcej informacji o targach Libramont

Informacja pochodzi ze strony internetowej Branżowego Portalu Promocji Eksportu

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content