Spędź lato z Innovation Coach i zacznij wdrażać innowacje w swojej firmie

Spędź lato z Innovation Coach i zacznij wdrażać innowacje w swojej firmie

Szukasz sposobu na wdrożenie innowacji w swojej firmie? Chcesz rozpocząć działalność badawczo-rozwojową, ale nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w wakacyjnym projekcie od Innovation Coach. 

Po intensywnych miesiącach pierwszej połowy roku czas na zasłużony odpoczynek. Wakacje to idealny czas, aby naładować baterie i zebrać siły na nowe inicjatywy. Z tej okazji Innovation Coach ma dla Was miłą niespodziankę.

Już w czwartek rusza nowy, wakacyjnym cykl „Lato z Innovation Coach”, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z projektem i rozpoczęcia przygody z innowacjami.

Przez cały miesiąc będziecie mogli zapoznać się z opiniami firm oraz historiami sukcesu przedsiębiorców uczestniczących w bieżącej edycji projektu.

W każdy czwartek od 10.00-12.00 będziecie mogli umówić się z ekspertem na bezpłatne, indywidualne konsultacje online. Natomiast w piątki podczas sesji Q&A na FB będzie możliwość uzyskania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które rozwieją Wasze wątpliwości dlaczego warto wziąć udział w Innovation Coach – zarówno jako firma, jak i ekspert.

ZAREJESTRUJ SWOJĄ FIRMĘ JUŻ DZIŚ

Spędź Lato z Innovation Coach!

Informacja pochodzi ze strony internetowej Innovation Coach

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content