SLIM VAT – ważne zmiany w podatku VAT od 2021 roku – szkolenie online

SLIM VAT – ważne zmiany w podatku VAT od 2021 roku – szkolenie online

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego na szkolenie on-line „SLIM VAT -WAŻNE ZMIANY W PODATKU VAT OD 2021 ROKU”, które odbędzie się dnia 12 marca 2021 r. w godzinach 10:00 – 14:00.

Celem szkolenia „SLIM VAT – WAŻNE ZMIANY W PODATKU VAT OD 2021 ROKU” jest przedstawienie aktualnych zasad funkcjonowania podatku VAT oraz podstawowych zagadnień dotyczących tego podatku.

Szkolenie ma za zadanie zaprezentowanie uczestnikom najnowszych zmian, które dotyczą rozliczania podatku VAT oraz zaplanowanych nowych regulacji w obszarze tego podatku, a także przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności w zakresie mechanizmów działania podatku VAT oraz prawidłowego ewidencjonowania, rozliczeń i składania deklaracji VAT.

AGENDA

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego i własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres een@wmarr.olsztyn.pl do dnia 10.03.2021 r.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie prowadzić będzie ekspert podatkowy, Pan Arkadiusz Duda.

Zespół Enterprise Europe Network przy  Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza do kontaktu:

Patrycja Kaczmarczyk, tel. 89 512 24 54, e-mail: p.kaczmarczyk@wmarr.olsztyn.pl
Magdalena Pętlak, tel. 89 512 24 29, e-mail: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl

Nawigacja

Na skróty

Mapa strony

Skip to content